Sportas

2020.07.03 07:29

Bręstanti bomba Ispanijos futbolo pasaulyje – nusivylęs Messi nori palikti Barseloną

LRT.lt2020.07.03 07:29

Visą profesionalo karjerą „Barcelona“ klube žaidžiantis argentinietis Lionelis Messi sustabdė derybas dėl kontrakto pratęsimo su Katalonijos ekipa ir 2021 m. vasarą rengiasi tapti laisvuoju agentu, tokią informaciją pranešė Ispanijos radijo stoties „Cadena Ser“ žurnalistas Manu Carreno.

Teigiama, kad pirmieji pokalbiai dėl kontrakto pratęsimo tarp futbolo žvaigždės tėčio ir „Barcelona“ organizacijos vadovo Josepo Bartomeu klostėsi palankiai, tačiau L. Messi nusprendė pats sustabdyti derybų procesą ir rengiasi kitų metų birželį palikti komandą.

L. Messi klubo gretas galėjo palikti ir iki šių metų birželio 10-osios, tačiau šia galimybe nepasinaudojo, o kontraktas su „Barcelona“ atuomatiškai aktyvavosi dar metams.

2018 m. lapkritį katolonų ekipos simbolis pratęsė sutartį su „Barcelona“ iki 2021 m. birželio.

Pasak pranešimų, L. Messi yra nepatenkintas dėl „Barcelona“ organizacijoje kylančių nuolatinių problemų, nutekančių į viešumą privačių pokalbių, keistos atmosferos komandos rūbinėje ir svarbiausia – tai, kad atskiri „Barcelona“ vadovybės nariai dėl klubo problemų atpirkimo ožiu laiko pačią futbolo žvaigždę.

Negana to, argentinietis nėra patenkintas klubo vadovybės žingsniais žaidėjų rinkoje ir padarytomis komplektacijomis klaidomis pastaraisiais metais. Kalbos ir pranešimai, kad tarp L. Messi ir „Barcelona“ klubo vadovybės skraido žiežirbos – vieša paslaptis futbolo pasaulyje.

Skelbiama, kad futbolininkas nėra patenkintas dabartiniu klubo vedliu Quique Sietenu bei buvo nusivylęs, kai Katalonijos klubas nesugebėjo į komandą susigrąžinti Neymaro.

Kaip pranešama iš Ispanijos, L. Messi jaučia, kad ant jo bandoma suversti kaltę dėl prastų „Barcelona“ rezultatų – iš rankų slystančio Ispanijos futbolo lygos trofėjaus. Be to, futbolininkas neva nepagrįstai kaltinamas, kad komandoje bando išlaikyti žaidėjus, su kuriais gerai sutaria – Luisą Suarezą, Arturo Vidalį ar Antoine`ą Griezmanną.

Ispanijos sporto giganto „AS“ teigimu, dar visai neseniai L. Messi neplanavo keisti karjeros krypties ir likti Barselonoje, tačiau dabar futbolininko nuomonė yra pasikeitusi. Prieš kelis mėnesius futbolininkas tvirtino, kad „Barcelona“ nėra pajėgi laimėti šių metų Čempionų lygos turnyrą, o tam viešai nepritarė komandos vyriausiasis treneris Q. Setienas. Po tokio trenerio atsako L. Messi atšovė, kad turi daugiau patirties rungtyniaudamas turnyre.