2020.07.03 00:11

Naujųjų Anglijos čempionų kapituliacija: išvykoje net 0:4 pralaimėjo pagrindiniams konkurentams

„Tottenham“ viltys sugėrė skaudų smūgį Šefilde
LRT.lt2020.07.03 00:11

Panašu, kad jau kiek anksčiau Anglijos „Premier“ čempionų titulą užsitikrinę „Liverpool“ futbolininkai laimėjimą atšventė griausmingai – pirmose savo rungtynėse jau kaip čempionai raudonieji išvykoje net 0:4 kapituliavo prieš „Manchester City“.

Dvikova prasidėjo apylygiai, svečiai po varžovų klaidų net turėjo kelias neblogas progas, tačiau jomis nepasinaudojo ir dar pirmajame kėlinyje už tai sumokėjo didelę kainą.

Kėliniui įsibėgėjant „Liverpool“ gynėjas Joe Gomezas savo baudos aikštelėje parvertė Raheemą Sterlingą, o nuo žymos kamuolį į tinklą ramiai pasiuntė Kevinas de Bruyne.

Po kelių minučių savo įvartį pelnė ir pats R. Sterlingas, iš arti suklaidinęs J. Gomezą, o pačioje kėlinio pabaigoje trečią vinį smeigė po gražios komandinės kombinacijos pasižymėjęs jauniausias Mančesterio komandos talentas Philas Fodenas.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo atviras į abi puses, itin neužtikrintai žaidė abiejų komandų gynėjai, tačiau jei „Liverpool“ puolimo trejetas savo progas švaistė, tai šeimininkai pridėjo dar ir ketvirtą įvartį – po R. Sterlingo smūgio kamuolį čiuoždamas į savo vartus nukreipė Alexas Oxlade-Chamberlainas.

Per likusį laiką abi komandos galėjo įmušti ir dar daugiau įvarčių, tačiau to nepadarė.

Prieš rungtynes šeimininkai naujuosius čempionus taip pat pagerbė specialiu tuneliu.

Kitose rungtynėse skaudžią nesėkmę patyrė dėl vietos Europos turnyruose vis dar kovojanti „Tottenham Hotspur“ vienuolikė, išvykoje 1:3 neprilygusi pirmąją pergalę po čempionato pratęsimo iškovojusiems „Sheffield United“ futbolininkams.

Šeimininkai išsiveržė į priekį pirmam kėliniui persivertus į antrą pusę, o jau netrukus savo įvarčiu atsakė ir „Spurs“.

Teisėjas pirma įvartį įskaitė, tačiau vėliau, pasinaudojo VAR pagalba ir nusprendė jį atšaukti. Pasinaudoję Londono komandos sutrikimu antrajame kėlinyje Šefildo atstovai pridėjo dar du smūgius, o tik garbės įvarčiu jau paskutinėmis minutėmis atsakęs Harry Kane`as ženkliai situacijos nebepakeitė.