Sportas

2020.07.02 20:28

Emocingas Šaro atsisveikinimas: visada sakiau, kad būsiu „Žalgirio“ fanas numeris vienas

LRT.lt2020.07.02 20:28

Sprendimą šią vasarą pakeisti karjeros stotelę priėmęs buvęs Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius ketvirtadienio vakarą paskelbė viešą atsisveikinimą su komandos sirgaliais.

Instagrame treneris, šiuo metu kartu su šeima atostogaujantis užsienyje, pasidalino emocinga žinute, kurioje dėkojo komandos sirgaliams, dar kartą pasidžiaugė dėl klube nuveikto darbo ir priminė, kad ir toliau išliks ekipos fanu.

„Sveiki, „Žalgirio“ fanai, kaip jau turbūt girdėjote, nusprendėme baigti etapą „Žalgiryje“ ir keltis į naują komandą. Aišku, tai yra labai sunkus momentas mūsų šeimai.

Norėjau tikrai nuoširdžiai padaryti šitą video, padėkoti už visus šiuos metus, ką padarėme kartu, labai didžiuojuosi dėl darbo, padaryto su nuostabia „Žalgirio“ organizacija ir, kaip visada sakiau, tai nebūtų įmanoma be „Žalgirio“ fanų.

Ačiū, ačiū, ačiū daug kartų, visada sakiau, būsiu „Žalgirio“ fanas numeris vienas, tai yra mano komanda. Linkiu didžiausios sėkmės Žalgiriukui ir pasimatysime „Žalgirio“ arenoje“, – vaizdo įraše kalbėjo treneris.

Prie Kauno „Žalgirio“ klubo Š. Jasikevičius prisijungė paskutiniame profesionalo žaidėjo karjeros sezone (2013–2014 m.), jame iškovojo pirmąjį LKL čempiono titulą.

Iškart po minėto sezono kaunietis tapo vyriausiojo trenerio Gintaro Krapiko asistentu, o 2015–2016 m. sezone, po nesėkmingos atkarpos Eurolygoje, Š. Jasikevičius perėmė komandos vairą iš G. Krapiko.

Specialistas „Žalgirio“ klubą atvedė į seniai nematytas aukštumas Eurolygoje. Jau antrajame visame Š. Jasikevičiaus sezone (2017–2018 m.) žalgiriečiai pateko į Eurolygos finalo ketvertą, jame užėmė trečiąją vietą.

2018–2019 m. sezone Eurolygoje žalgiriečiai įspūdingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir daugeliui netikėtai pateko į atkrintamąsias varžybas. Prieš sustabdant 2019–2020 m. sezoną kauniečiai Eurolygoje žengė devinti.

Š. Jasikevičiaus treniruojamas Kauno klubas penkiskart tapo LKL čempionu bei iškovojo tris Karaliaus Mindaugo taurės turnyro trofėjus