Sportas

2020.07.02 12:20

„Žalgirio“ padėka Jasikevičiui – jausmingame vaizdo klipe

LRT.lt2020.07.02 12:20

Kauno „Žalgiris“ atsisveikina su savo herojumi, vyriausiuoju treneriu ir įspūdingus rezultatus Kaune pasiekusiu Šarūnu Jasikevičiumi. Jau paskelbta, kad Šaras perima „Barcelona“ klubo vairą.

„Ačiū, Šarai“ pavadintame jausmingame „Žalgirio“ vaizdo klipe rodomi gražūs kauniečio momentai treniruojant daugkartinius LKL čempionus, skamba paties Šaro žodžiai apie krepšinio žiūrėjimą ant tėvo kelių.

„Visą gyvenimą buvau didžiulis „Žalgirio“ fanas, sakysim, tai man yra komanda numeris vienas ir taip bus iki mirties“, – tokiais Š. Jasikevičiaus žodžiais baigiasi klipas.

„Siekėme Šarūną išlaikyti, tačiau šiemet konkurencija dėl jo buvo neįtikėtinai didelė. Kaip bebūtų, kartu su juo tiek komanda, tiek visa „Žalgirio“ organizacija padarė didžiulį žingsnį į priekį. Norime padėkoti treneriui už darbą bei linkime jam kuo geriausios kloties tolimesnėje karjeroje. „Žalgirio“ durys jam visada atviros“, – naujausią žinią sutiko „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Prie Kauno „Žalgirio“ klubo Š. Jasikevičius prisijungė paskutiniame profesionalo žaidėjo karjeros sezone (2013–2014 m.), kuriame iškovojo pirmąjį LKL čempiono titulą.

Iškart po minėto sezono kaunietis tapo vyriausiojo trenerio Gintaro Krapiko asistentu, o 2015–2016 m. sezone, po nesėkmingos atkarpos Eurolygoje, Š. Jasikevičius perėmė komandos vairą iš G. Krapiko.

Specialistas „Žalgirio“ klubą atvedė į seniai nematytas aukštumas Eurolygoje. Jau antrajame pilname Š. Jasikevičiaus sezone (2017–2018 m.) žalgiriečiai pateko į Eurolygos finalo ketvertą, kuriame užėmė trečiąją vietą.

2018–2019 m. sezone Eurolygoje žalgiriečiai įspūdingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir daugeliui netikėtai pateko į atkrintamąsias varžybas. Prieš sustabdant 2019–2020 m. sezoną kauniečiai Eurolygoje žengė devinti.

Š. Jasikevičiaus treniruojamas Kauno klubas penkiskart tapo LKL čempionu bei iškovojo tris Karaliaus Mindaugo taurės turnyro trofėjus.