Sportas

2020.07.01 22:39

Liko tik parašas: Šaras palieka „Žalgirį“ ir treniruos „Barcą“

atnaujinta 09.41
LRT.lt2020.07.01 22:39

Šarūno Jasikevičiaus era Kauno „Žalgiryje“ baigėsi. 44 metų kaunietis jau susitarė su „Barcelona“ ekipa, kurios vairą perima iš Svetislavo Pešičiaus rankų. Anot įvairių pranešimų, iki oficialios žinios paskelbimo liko tik formalumai.

Kad Š. Jasikevičius greičiausiai jau turi susitarimą su katalonų klubu, ženklų daugėja ir ketvirtadienio rytą.

Apie tai, kad Šaras netrukus turėtų padėti parašą ant sutarties, socialinėje erdvėje pranešė buvęs „Barcelona“ žaidėjas Mario Hezonja.

Ispanijos žiniasklaida Šaro kandidatūrą trečiadienį vadino prioritetine

Patikimas ispanų žiniasklaidos šaltinis „Carrusel Deportivo“ tikina, kad „Barcelona“ turi nusimačiusi tris pagrindinius kandidatus, o sąrašo viršuje – Šarūnas Jasikevičius.

„Carrusel Deportivo“ taip pat teigia, jog kiti du taikiniai – ispanai. Vienas iš jų – ne kartą gražių Š. Jasikevičiaus atsiliepimų sulaukęs Pedro Martinezas, šiuo metu treniruojantis Manresos komandą ir Lietuvos krepšinio sirgaliams gerai žinomas Joanas Plaza.

Šis sezoną J. Plaza pradėjo treniruodamas Sankt Peterburgo „Zenit“, tačiau sezonui įsibėgėjus su treneriu buvo atsisveikinta.

Tuo tarpu visą Šarūno Jasikevičiaus būsimos karjeros stotelės pasirinkimo etapą nušviečiantis turkas Uguras Ozanas Sulakas teigia, esą susitarimas tarp pusių jau yra pasiektas, tačiau parašai dar nesudėti.

Jis taip pat teigia, kad Stambulo „Fenerbahče“ siūlomas metinis atlyginimas buvo maždaug puse milijono eurų didesnis nei siūlo „Barcelona“.

Ankstesni pranešimai teigė, kad turkai Š. Jasikevičiui siūlė apie 1,5 milijono eurų per sezoną, tad katalonų pasiūlymas galėtų siekti maždaug milijoną.

Taip pat skaitykite