Sportas

2020.07.01 20:43

Oficialu: Barcelona" atleido vyr. trenerį Pešičių

atnaujinta 21.04
LRT.lt2020.07.01 20:43

Nors „Barcelona“ treneris Svetislavas Pesičius po antradienį pralaimėto Ispanijos čempionato finalo spindėjo užtikrintumu, tam jis neturėjo pagrindo – trečiadienio vakare oficialiai pranešta apie serbo atleidimą.

„Barcelona“ klubas antradienį 67:69 neprilygo Vitorijos „Baskonia“ komandai ir šiame sezone liko be titulų.

Nepaisant to, po rungtynių S. Pesičius išliko ramus.

„Ši komanda turi tęstinumą, turi ateitį, charakterį – viską, ko reikia, kad laimėtum titulus. Kaip bebūtų, krepšinyje nežaidi penkiese prieš nulį, žaidi prieš komandas. Pralaimėjome rungtynes, kurias norėjome laimėti. Esame labai nusivylę ir liūdni, bet žinome, kad esame komanda. Žinome, kad galime žaisti geriau ir esu tikras, jog kitą sezoną dėsime žingsnį į priekį ir laimėsime titulus“, – po finalo susitikimo kalbėjo S. Pešičius.

Visgi galimybės pratęsti pradėtų darbų jis negaus.

Prieš šį sezoną komanda, disponavusi 40 milijonų eurų biudžetu, surinko įspūdingą komandą, kurios vedliu buvo iš NBA prisiviliotas Nikola Mirotičius. Visgi, sezonas nenusisekė – pralaimėtas čempionato finalas, o šalies taurėje kova baigėsi jau ketvirtfinalyje. Kaip žinia, Eurolygos sezonas užbaigtas nebuvo.

Serbo sutartis su „Barcelona“ turėjo baigtis po kito sezono.

Su „Barcelona“ klubu pastaruoju metu aktyviai siejamas ir Kauno „Žalgirio“ komandos treneris Šarūnas Jasikevičius. Specialistas iš Lietuvos, pranešama, gali pratęsti trenerio karjerą Katalonijos sostinėje arba Stambulo „Fenerbahče“ ekipoje.