Sportas

2020.07.01 17:17

Išvyksta vienas iš lyderių: „Rytą“ palieka Eimantas Bendžius

atnaujinta 17.31
LRT.lt2020.07.01 17:17

Vieną iš komandos lyderių Arną Butkevičių išsaugojęs Vilniaus „Rytas“ praranda kitą – teigiama, kad komanda nepratęsė bendradarbiavimo su Eimantu Bendžiumi.

Apie tai, kad sunkusis kraštas sostinėje neberungtyniaus, pirmasis pranešė „15min.lt” žurnalistas Donatas Urbonas, netrukus tai patvirtino ir pati komanda.

„Eimantas norėjo likti „Ryte“ ir mes labai norėjime jį matyti čia. Bet rasti abi puses tenkinantį sprendimą nepavyko. Šiai dienai klubas nepajėgus vykdyti tokius finansinius įsipareigojimus, kurie numatyti žaidėjo kito sezono sutartyje, – pranešime buvo cituojamas generalinis direktorius Rolandas Jarutis. – Eimantas visada aikštėje palikdavo širdį, todėl mes jam galime tik padėkoti už didelį atsidavimą sostinei ir laukiame ateityje jo sugrįžtant į Vilnių.“

Pranešama, kad klubas nusprendė nepasinaudoti sutartyje numatyta jos pratęsimo galimybe – sprendimą komandos vadovybė turėjo priimti iki liepos 1 dienos.

D. Urbono teigimu, snaiperio karjera veikiausiai pasuks į užsienį – juo esą domisi Sasario „Dinamo“ ir „Monaco“ ekipos. Trečiadienį taip pat buvo pranešta, kad pastaroji komanda taip pat domisi ir Dainiumi Adomaičiu.

E. Bendžius praėjusiame Europos taurės sezone rinkdavo po 12 taškų, 4 atkovotus kamuolius bei 11,5 naudingumo balo.

LKL jo rodikliai siekė vidutiniškai beveik 11 taškų ir kiek daugiau nei 4 atkovotus kamuolius.

Neseniai buvo pranešta, kad komandoje lieka kitas komandos vedlys Arnas Butkevičius.