Sportas

2020.06.30 15:33

„Fenerbahče“ prancūzas jau laukia Jasikevičiaus Turkijoje: jis yra labai geras treneris

LRT.lt2020.06.30 15:33

Nors vienas geriausių Eurolygos gynėjų Nando De Colo vis dar pats nėra tikras, ar kitame sezone vilkės Stambulo „Fenerbahče“ marškinėlius, jis teigia, kad Šarūno Jasikevičiaus persikėlimas į komandą būtų laukiamas.

Kalbėdamas apie savo ateitį N. De Colo kalbėjo, kad kol kas vis dar yra „Fenerbahče“ narys ir nuolat palaiko kontaktą su komandos generaliniu vadybininku Mauricio Gherardini, kuris neseniai savo kontraktą su komanda pratęsė dar dviem metais.

„Mano kontraktas vis dar galioja, dabar laukiame, kas bus naujasis treneris. Nuolat kalbame su M. Gherardini ir sekame situaciją“, – bendraudamas su Prancūzijos žiniasklaida kalbėjo gynėjas.

Būtent naujojo vyriausiojo „Fenerbahče“ trenerio tema šiuo metu yra aktualiausia. Bene pagrindiniu kandidatu perimti komandos vairą šiuo metu yra laikomas Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius.

N. De Colo teigimu, Š. Jasikevičius komandai būtų tinkamas treneris ir atskleidė, kad nuo komandos pasirinkimo gali priklausyti ir jo ateitis.

„Jei komanda nori prisivilioti garsų trenerį, tai gali būti Šarūnas Jasikevičius, jis yra labai geras treneris.

Apie savo ateitį kol kas negalvoju ir nieko apie tai nedarau – tiesiog laukiu naujienų“, – pasakojo Prancūzijos rinktinės gynėjas.