2020.06.29 16:54

Ne pačius geriausius laikus išgyvenanti „Barcelona“ pradėjo galvoti apie dabartinio trenerio ateitį

LRT.lt2020.06.29 16:54

„Barcelona“ klubo nepalieka problemos nei aikštėje, nei už jos ribų. Savaitgalį svarbius taškus kovoje dėl Ispanijos „La Liga“ titulo praradusi Katalonijos komanda pradėjo abejoti Quique Setieno ir jo asistentų darbu.

Šeštadienį katalonai išvykoje 2:2 sužaidė lygiosiomis su Vigo „Celta“. Kitą dieną pergalę iškovojusi Madrido „Real“ ekipa padidino pranašumą iki 2 taškų.

Specialusis portalo „goal.com“ korespondentas Rubenas Uria teigia, kad „Barcai“ neiškovojus Ispanijos čempionato arba UEFA čempionų lygos titulo, nebeliks nieko kito, kaip tik atsisveikinti su žiemą Ernesto Valverde trenerio pozicijoje pakeitusiu Q. Setienu.

„Barcelona“ komandos jau šį trečiadienį laukia dar viena ir, ko gero, svarbiausia likusio sezono dvikova – susitikimas su Madrido „Atletico“ ekipa, kuri po koronaviruso pertraukos yra antra geriausius rezultatus šalies pirmenybėse demonstruojanti komanda.

Prieš artėjančią dvikovą „Barcelona“ stovykloje nuotaikos toli gražu nėra geriausios. Minėtoje dvikovoje su „Barcelona“ nusivylimą trenerių veiksmais parodė du komandos lyderiai – Lionelis Messi bei Luisas Suarezas.

ESPN skelbia, kad Q. Setieno galimybėmis sėkmingai vadovauti tokio lygio komandai pradėjo abejoti nemaža dalis komandos senbuvių.

Du įvarčius dvikovoje su „Celta“ įmušęs L. Suarezas po rungtynių atvirai pasisakė, kad trenerių štabas savo darbą turėjo atlikti geriau: „Kas su mumis negerai? Tam yra treneriai, kurie turėtų analizuoti tokias situacijas.“

Rungtynių tarp „Celta“ ir „Barcelona“ operatoriams užkliuvo vienas epizodas antrajame kėlinyje, kai atsigaivinimo pertraukėlės metu su L. Messi pasikalbėti norėjęs Q. Setieno asistentas Ederis Sarabia buvo ignoruojamos argentiniečio.

Be to, nemažai kritikos sulaukia ir klubo vadovybė, kuri dar tą patį vakarą po rungtynių komandos saugą Arthurą Melo išskraidino į Turiną atlikti medicininės patikros „Juventus“ klube.

Q. Setienas, nors ir žinodamas, kad Arthuro mintys nebėra sutelktos tik į rungtynes, vis tiek jį išleido antrojo kėlinio pabaigoje.

Kaip skelbia naujausi pranešimai, Arthuro medicininis patikrinimas „Juventus“ klube praėjo sėkmingai, todėl iškart pasibaigus sezonui jis taps Italijos komandos nariu. Toks klubo sprendimas, kai komanda vis dar kovoja dėl dviejų titulų, sukėlė didžiulę pasipiktinimo bangą.