2020.06.29 07:54

Italijoje – svarbios Milano klubų pergalės

LRT.lt2020.06.29 07:54

Italijoje sekmadienį buvo sužaistos kelios 28-ojo „Serie A“ rungtynės, o abiejose iš jų pergales iškovojo Milano komandos.

Pirmajame dienos mače svarbų tašką pasiekė AC „Milan“ klubas, savo stadione 2:0 nugalėjęs „Roma“ vienuolikę.

Abu įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje, rungtynėms jau artėjant į pabaigą. Visų pirma po užsitęsusios ilgos atakos kamuolį į tinklą stipriu smūgiu pasiuntė Ante Rebičius, o dar po keliolikos minučių pergalingą pranašumą įtvirtino smūgiu nuo 11 metrų žymos įtvirtino Hakanas Calhanoglu.

Tuo tarpu turą „uždarė“ kitos Milano komandos, „Inter“, pergalė išvykoje prieš „Parma“ vienuolikę 2:1.

Čia svečiai buvo priversti vytis varžovus, kai pirmajame kėlinyje Gervinho puikiais individualiais veiksmais išvedė savo komandą į priekį.

Vėliau teritorinė persvara priklausė „Inter“, tačiau įvarčiais ją paversti pavyko tik dvikovos pabaigoje.

Visų pirma tiksliai galva po kampinio smūgiavo komandos gynėjas Stefanas de Vrij, o jau po kelių minučių pergalingą dūrį atliko Alessandro Bastoni.

Su 61 tašku „Inter“ ir toliau išlieka trečioje lentelės pozicijoje.