Sportas

2015.11.10 11:34

Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjui L. Pilibaičiui sezonas baigtas

BNS 2015.11.10 11:34

Praėjusį penktadienį Lietuvos futbolo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ klubo žaidėjui Linui Pilibaičiui buvo atlikta kelio sąnario chondroplastinė operacija, kitaip vadinama kelio sąnario paviršiaus atnaujinimu.

Operaciją atliko Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės gydytojas Laimutis Škikas.

„Operacija truko apie 4 valandas, jos metu buvo pašalintos susikaupusios ataugos ir sutvarkytos kremzlės. Operacija buvo atlikta sėkmingai, dabar žaidėjo laukia 8 savaičių reabilitacija. Jeigu ji klostysis be kliūčių, nekils infekcija ar neatsiras papildomų komplikacijų, Linas galės žaisti jau sausio mėnesio antroje pusėje. Po šios operacijos jo sąnario judesio amplitudė bus tikrai didesnė“, – pranešime cituojamas „Žalgirio“ vyriausiasis kineziterapeutas Dainius Pavilonis.

Jau sveikstantis L. Pilibaitis teigė, kad operacija pavyko puikiai, o po jos laukia ilgas reabilitacijos procesas.

„Jokio skausmo nebejaučiu, bet keista, kad kurį laiką teks su ramentais vaikščioti. Labai tikiuosi, kad dar sausio mėnesį pradėsiu sportuoti, nes jau dabar pasiilgau futbolo. Žinojau, kad ši operacija man bus reikalinga, o dabar tikiu, kad sugrįšiu dar stipresnis ir pavojingesnis“, – neabejojo vilnietis.

Šiame sezone L. Pilibaitis ir vėl pasižymi rezultatyvumu. Praėjusiais metais pelnęs 17 įvarčių ir iki pat paskutinio turo kovojęs dėl rezultatyviausio „SMScredit.lt A lygos“ žaidėjo titulo, saugas šiemet per sužaistas 29 rungtynes čempionate pasižymėjo 16 įvarčių bei 6 rezultatyviais perdavimais.

Būtent L. Pilibaičio įvartis Klaipėdoje prieš vietos „Atlantą“ žalgiriečiams užtikrino trečią iš eilės Lietuvos čempionų titulą. LFF taurės finale prieš tą patį „Atlantą“ saugas ne tik pelnė įvartį, bet ir išprovokavo 11 metrų baudinį bei buvo pripažintas naudingiausiu rungtynių žaidėju.