Sportas

2015.11.09 12:15

Anykščių baseine rinksis geriausi Lietuvos plaukikai

DELFI.lt 2015.11.09 12:15

Tapo įprasta, kad kiekvienų metų lapkritį į Anykščius rungtyniauti renkasi geriausi šalies plaukikai. Lapkričio 13–14 d. Anykščių baseine „Bangenis“ vyks Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) taurės varžybos, kuriose dalyvaus 258 plaukikai, atstovausiantys visoms šalies plaukimo mokykloms ir klubams.

Tarp dalyvių – visi geriausi šiuo metu Lietuvoje besitreniruojantys plaukikai. Anykščiuose varžysis Lietuvos plaukimo rinktinės nariai – anykštėnas Giedrius Titenis, panevėžiečiai Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas, vilnietis Povilas Strazdas, kauniečiai Gytis Stankevičius ir Deivydas Margevičius. Jiems – tai gera repeticija prieš Europos plaukimo 25 metrų baseine čempionatą Netanijoje (Izraelis, gruodžio 2–6 d.).

Atvykę į baseiną „Bangenis“ žiūrovai išvys daug atkaklių kovų. Vietinius aistruolius labiausiai domins, ar šiuo metu geriausiam šalies plaukikui G. Titeniui pavyks namų baseine jo mėgstamose plaukimo krūtine rungtyse aplenkti vasarą pasaulio ir Europos jaunimo čempionatuose puikiai plaukusį A. Šidlauską. Įdomu bus stebėti ir sprinto vyrų, moterų ir mišrias estafetes 4x50 m.

Azartiškas, įdomias LPF taurės varžybas bus galima pamatyti atvykus į Anykščių baseiną „Bangenis“ (Ažupiečių g. 1 A) lapkričio 13 d. (penktadienį) nuo 10 val. ir lapkričio 14 d. (šeštadienį) nuo 9 val. Įėjimas nemokamas.

Varžybų programa:

Lapkričio 13 d., penktadienis:

10 val. – parengiamieji plaukimai ir estafečių plaukimo finalai;

17 val. – pusfinalių ir finalų plaukimai.

Lapkričio 14 d., šeštadienis:

9 val. – parengiamieji plaukimai ir estafečių plaukimo finalai;

17 val. – pusfinalių ir finalų plaukimai.