2020.06.22 07:43

„Serie A“: „Inter“ pergalė ir į viruso iškamuotą Bergamą sugrįžęs futbolas

LRT.lt2020.06.22 07:43

Sekmadienį Italijoje tęsėsi šalies futbolo pirmenybės. Dviejose čia žaistose rungtynėse pergales iškovojo šeimininkai, o simboliška tai, kad sportas grįžo ir į Bergamą.

Būtent čia pirmose dienos rungtynėse pergalę iškovojo „Atalanta“ vienuolikė, nesunkiai 4:1 sutriuškinusi „Sassuolo“ futbolininkus.

Bergame vykstantis futbolas – tarsi dar viena nedidelė pergalė prieš koronavirusą, mat būtent šis Italijos miestas buvo vienas tų, kuriam virusas smogė itin skaudžiai ir pareikalavo daug aukų.

Čia šeimininkų komanda pasirūpino, kad per televiziją rungtynes stebintys sirgaliai galėtų šypsotis – jau pirmajame kėlinyje pelnė tris įvarčius be atsako, po pertraukos pridėjo dar vieną ir tokiu būdu užfiksavo solidžią ir didelę pergalę.

Vakariniame mače pergalingai į čempionatą grįžo ir viltis dar pakovoti dėl čempionų vardų išlaikantis Milano „Inter“ klubas.

Antonio Conte auklėtiniai namuose 2:1 palaužė Genujos „Sampdoria“ pasipriešinimą.

Po įvartį laimėtojams pelnė komandos atakų lyderiai Romelu Lukaku ir Lautaro Martinezas, o po pertraukos rezultatą sušvelnino norvegas Mortenas Thorsby.