2020.06.19 23:25

Sezoną Vokietijoje Masiulis baigė surengdamas rezultatyviausią savo pasirodymą

LRT.lt2020.06.19 23:25

Gytis Masiulis baigė savo sezoną Vokietijoje – lietuvio atstovaujamas Fraporto „Skyliners“ klubas antrose čempionato ketvirtfinalio rungtynėse 69:96 pralaimėjo Ulmo „Ratiopharm“ komandai ir pasirodymą varžybose baigė.

Pirmąsias serijos rungtynes G. Masiulio komanda buvo pralaimėjusi 40 taškų, tad antrasis susitikimas jau buvo tik formalumas.

Lietuvis aikštėje praleido 20 minučių ir per jas spėjo tapti vienu rezultatyviausiu komandos krepšininkų, įmesdamas 14 taškų (4/4 dvitaškiai, 6/7 baudos) ir po krepšiais sugriebdamas net 8 atšokusius kamuolius.

Tai buvo rezultatyviausios krepšininko rungtynės Vokietijos čempionate, mat iki tol du kartus jis buvo pelnęs po 12 taškų.

Du kėlinius dvikova vyko taškas į tašką, o favoritai iniciatyvą į savo rankas perėmė po pertraukos.

Trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius Ulmo komanda laimėjo 49:21 ir taip pervažiavo savo varžovus.