Sportas

2020.06.15 22:15

Atsisveikinimo nebus? Eurolygos vadovas tvirtina, kad „Panathinaikos“ jau užsiregistravo kitam sezonui

LRT.lt2020.06.15 22:15

Atėnų „Panathinaikos“ iš Eurolygos nesitrauks. Tokią žinutę po interviu su Graikijos žurnalistais pasiuntė turnyro vadovas Jordi Bertomeu.

„Panathinaikos“ savininkas praėjusią savaitę užsipuolė Eurolygos vadovybę ir pareiškė, kad trauksis iš turnyro. Dimitrio Giannakopoulo teigimu, klubas mieliau rinksis bendradarbiauti su FIBA ir dalyvauti Čempionų lygos turnyre.

Visgi J. Bertomeu prasitarė, kad tokių pareiškimų nereikėtų sureikšminti, mat „Panathinaikos“ jau yra užsiregistravęs kitą sezoną dalyvauti Eurolygoje.

„Turime gerbti Dimitrio nuomonę. Kad ir ką jis nuspręstu, turėsime tai gerbti, nes jis yra klubo savininkas ir šeimos narys, kuri krepšiniui davė labai daug. Gerai pažįstame Manos (Papadopoulos – LRT.lt) ir žinome, kad jis puikiai susitvarkys su klubo valdymu. Visa lyga yra pasirengusi padėti visais įmanomais būdais“, – teigė J. Bertomeu.

Komentuodamas pranešimus, kad „Panathinaikos“ kitą sezoną gali žaisti Čempionų lygoje, J. Bertomeu teigė: „Panathinaikos“, kaip ir kiti Eurolygos licencijas turintys klubai, yra automatiškai užregistruoti kitam sezonui.

Kiekvieną vasarą klubai mus turi informuoti apie pokyčius, susijusius su artėjančiu sezonu. Žinant dabartines aplinkybes, turime suprasti, kad dauguma procedūrų yra atidėta ir komandos dar nėra iki galo sudėliojusius savo planus. Atsakant į pagrindinį klausimą, tai „Panathinaikos“ jau užregistravo dalyvauti kito sezono Eurolygoje.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt