2020.06.15 07:31

„Gintra“ ir toliau juda užtikrintai – nugalėjo vienas iš pagrindinių varžovių

LRT.lt2020.06.15 07:31

Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės pasiekė trečiąją pergalę šių metų Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate. Išretintos sudėties Lietuvos čempionės namuose įtikinamai 3:0 (2:0) nugalėjo vicečempionę “Kauno Žalgirio” vienuolikę.

Įvarčiai:

„Gintra-Universitetas”: J.Ayers (23′ min iš 11 m. baudinio), M.Gibson (45′ min.) ir R.Jonušaitė (75′ min.) po 1.

Kaip pasakoja komandos svetainė, šiose rungtynėse Šiaulių komandai negalėjo padėti sunegalavusi serbė Jelena Čubrilo bei rimtą traumą prieš porą savaičių patyrusi Lolita Žižytė.

Vis dėlto naujoje komandoje oficialiose rungtynėse pagaliau debiutavo kanadietė Tristan Corneil, kuri gydėsi traumą, o sekmadienį po keitimo jau žengė ant žaliosios vejos. Tiesa, krašto gynėja vis dar negali rungtyniauti visu šimtu procentų.

„Gintrai-Universitetui” pavyko pralaužti sutankiną varžovių gynybą 23-ąją mačo minutę, kai baudos aikštelėje sėkmingai sužaidusi Jessica Ayers išprovokavo 11 metrų baudinį bei pati jį šaltakraujiškai realizavo – 1:0.

Iki pertraukos mūsiškės turėjo dar keletą puikių galimybių pasižymėti, tačiau savo šansu pavyko pasinaudoti tik Madie Gibson, kurios tikslus smūgis padvigubino aikštės šeimininkių pranašumą – 2:0.

Antroje susitikimo dalyje vaizdas iš esmės pernelyg nepasikeitė. Patyrusios Lietuvos čempionės kontroliavo kamuolį, o kaunietės nepaisant joms nepalankaus rezultato vis dar ieškojo savų galimybių greituose išpuoliuose po “Gintros-Universiteto” futbolininkių klaidų.

75-ąją rungtynių minutę galutinį tašką padėjo rezultatyviausių žaidėjų sąrašo viršūnėje su 9 tiksliais smūgiais žengianti Rimantė Jonušaitė pelniusi komandos trečiąjį įvartį – 3:0.