2020.06.14 23:00

Taškus iš „Schalke“ atėmęs „Bayer“ kyla į ketvirtąją poziciją

LRT.lt2020.06.14 23:00

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse buvo sužaistos dar dvejos 31-ojo turo rungtynės. Pagrindinėje akistatoje ginklus tarpusavyje surėmė Lėverkuzeno „Bayer“ bei Gelzenkircheno „Schalke“ klubai.

Vis dar pergalės po koronaviruso pertraukos neiškovojusi „Schalke“ buvo arti trijų taškų, tačiau „Bayer“ pasiekė lygiąsias 1:1 ir iškovojo itin svarbų tašką.

„Schalke“ pranašumą įgijo antrojo kėlinio pradžioje, tačiau 81-ąją minutę vienas iš gynėjų įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

„Bayer“ iš ketvirtos pozicijos išstūmė Miuncheno „Bayern“ klubui pralaimėjusį „Gladbach“.

Kitose sekmadienį įvykusiose rungtynėse „Augsburg“ minimaliu skirtumu 1:0 palaužė „Mainz“.