2020.06.13 00:04

Italijos futbolas sugrįžo: pramuštas Ronaldo baudinys, greita raudona kortelė ir „Juve“ kelias į finalą

LRT.lt2020.06.13 00:04

Koronaviruso smarkiai iškankintoje Italijoje į aikštes sugrįžo futbolas. Žinoma, žaidžiamas jis be žiūrovų, tačiau pirmosiose rungtynėse po pertraukos penktadienį aistrų netrūko. Italijos taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse Turino „Juventus“ namie 0:0 sužaidė su „Milan“.

Pirmojo kėlinio viduryje mačas tiesiog apsivertė aukštyn kojomis. Po „Milan“ žaidėjo rankos baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau Cristiano Ronaldo smūgiuodamas pataikė į vartų virpstą.

Žaidimas iškart tęsėsi ir prabėgus vos kelioms sekundėms „Milan“ žaidėjas Ante Rebičius už pražangą prieš save išvydo tiesioginę raudoną kortelę. Kroatas stabdė varžovą koją iškėlęs jo galvos aukštyje ir pataikė ne į kamuolį, o varžovo galvą.

Vis dėlto net 61 proc. laiko pirmajame kėlinyje kamuolį valdę ir 9 smūgius į vartus atlikę „Juventus“ žaidėjai kiekybine persvara nepasinaudojo.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino, tačiau įvarčių pelnyti niekaip taip ir nepavyko, tad dėl pirmajame mače Milane įmušto įvarčio „Juventus“ keliauja į finalą.

Jame birželio 17 dieną „Juventus“ žais su Milano „Inter“ arba „Napoli“ futbolininkais.

„Juventus“ yra daugiausiai kartų (13) istoijoje Italijos taurę laimėjęs klubas, 2014–2018 m. pasiekęs keturis titulus iš eilės. Tiesa, prnai taurę laimėjo Romos „Lazio“.