2020.06.09 19:27

Dar vienas solidžias rungtynes sužaidęs Masiulis neišgelbėjo – „Skyliners“ pralaimėjo dar sykį

LRT.lt2020.06.09 19:27

Gytis Masiulis ir toliau sėkmingai rungtyniauja atnaujintame Vokietijos čempionate, tačiau pergalių jo komandai tai ir toliau neatneša – šį kartą Frankfurto „Skyliners“ 77:80 pralaimėjo „MHP Riesen“ krepšininkams.

Šį kartą ant parketo lietuvis praleido 23 minutes ir per šį laiką spėjo įmesti 12 taškų, taip pat po krepšiais sugriebė 7 atšokusius kamuolius ir 3 sykius rezultatyviai asistavo komandos draugams.

Tiesa, krepšininkas taip pat 3 kartus suklydo.

Visas mačas klostėsi atkakliai nė vienai komandai nesugebant susikurti didelio pranašumo, o paskutiniame ketvirtyje likus žaisti mažiau nei minutę, po G. Masiulio tolimo metimo, rezultatas tapo lygus (77:77).

Visgi paskutines minutes tiksliau sužaidė Liudvigsburgo ekipa, kuri sugebėjo pataikyti dar vieną dvitaškį ir taip įtvirtino savo pergalę.

Laimėtojams Marcosas Knightas pelnė net 25 taškus, pralaimėjusių gretose 17 taškų pasižymėjo Quantezas Robertsonas.