Sportas

2015.11.03 20:28

LFF taurės turnyre „Trakai“ pirmi iškopė į pusfinalį

DELFI.lt 2015.11.03 20:28

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre antradienį prasidėjo ketvirtfinalio etapo atsakomųjų rungtynių serija. Šalies čempionato sidabro medalius užsitikrinę „Trakai“ savo aikštėje susitiko su dėl trečios vietos A lygoje kovojančiu Klaipėdos „Atlantu“, įveikė gedulo juosteles ryšėjusius varžovus rezultatu 2:0 (0:0) ir antrą kartą klubo istorijoje pateko į pusfinalį.  

Trenerio iš Rusijos Konstantino Sarsanijos treniruojami praėjusio sezono taurės turnyro finalo dalyviai klaipėdiečiai vieninteliai iš Lietuvos sportininkų gedulo juostelėmis ant marškinėlių viešai pagerbė Rusijos lėktuvo katastrofos aukas.

Pirma dvikova taip pat baigėsi trakiškių pergale 2:1.

Antrose rungtynėse „Trakams“ pergalę lėmė dviejų legionierių – ukrainiečio Sergejaus Ševčiuko ir baltarusio Aleksandro Byčionoko įvarčiai dvikovos pabaigoje – 82-ą ir 93-ią min.

Rezultatas:

„Trakai“*** 2 – 0 „Atlantas“ (pirmas mačas – 2:1, bendras – 3:1).

82' Sergej Ševčiuk [1 – 0]

90+3' Aleksandr Byčionok [2 – 0]

*** – pateko į pusfinalį

Kitame ketvirtfinalio atsakomajame susitikime Lietuvos čempionas ir taurės savininkas Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose antrą kartą egzaminuoja Kauno „Spyrį“ (20.00 val.). Pirmas rungtynes sostinėje žalgiriečiai laimėjo daugiau negu įtikinamai – 5:0.

Rezultatas:

„Spyris“ – „Žalgiris“ (0:5).

Dar dvejos ketvirtfinalio etapo atsakomos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį. Pirmos lygos čempionė Jonavos „Lietava“ priims pretendentę į A lygos bronzą Marijampolės „Sūduvą“ (0:3), o Utenos „Utenis“ savo aikštėje sieks revanšo prieš Kauno „Stumbrą“ (1:2).