Sportas

2020.06.02 15:08

Britų riedlenčių sensacijai po kritimo skilo kaukolė: pasisekė, kad liko gyva

LRT.lt2020.06.02 15:08

Didžiosios Britanijos riedlenčių sporto žvaigždė Sky Brown atsidūrė ligoninėje po žiauraus kritimo nuo rampos ant galvos. BBC praneša, kad 11-metei pasisekė, jog liko gyva.

Jauniausia visų laikų britu olimpiete svajojanti tapti S. Brown krito nuo rampos Kalifornijoje, kur šiuo metu treniruojasi.

BBC praneša, kad 11 metų mergaitei skilo kaukolė, lūžo kairė ranka ir riešas. Ji į ligoninę buvo nugabenta sraigtasparniu, kurį laiką buvo be sąmonės.

Gydytojai prognozuoja, kad nepaisant traumų, sportininkė visiškai atsigaus.

„Sky nukrito ant galvos, atsirėmė ranka. Kai atvykome į ligoninę, visi buvo mirtinai išsigandę dėl jos. Tai buvo skaudžiausias Sky kritimas, kokį ji yra turėjusi, pasisekė, kad ji liko gyva“, – BBC sakė mergaitės tėvas Stewartas.

S. Brown jau paskelbė vaizdo įrašą savo „Instagram“ paskyroje iš ligoninės lovos, kuriame pažadėjo stengtis dar labiau, kad iškovotų teisę varžytis nukeltose Tokijo olimpinėse žaidynėse, kuriose pirmą kartą bus ir riedlenčių varžybos.

„Aš ir toliau į priekį stumsiu mergaičių riedlenčių ir banglenčių sporto ribas. 2021 metais aš varžysiuosi dėl aukso ir niekas manęs nesustabdys“, – įraše kalba S. Brown.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt