Sportas

2020.05.28 12:53

Bertomeu atkirtis „Panathinaikos“ savininkui: geresnio scenarijaus už Eurolygą jie neras

LRT.lt 2020.05.28 12:53

Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu sureagavo į viešumoje pasirodžiusias kalbas, kad ilgametė turnyro dalyvė Atėnų „Panathinaikos“ ekipa gali palikti turnyrą.

Bendraudamas su Ispanijos naujienų tinklalapiu „El Pais“ J. Bertomeu nebuvo linkęs Graikijos klubo savininko Dimitrio Giannakopoulos pasisakymų apie pasitraukimą iš turnyro vertinti rimtai.

„Jau ne pirmą kartą tai girdime, – tvirtino J. Bertomeu. – Su „Panathinaikos“ reikia kantrybės, reikia dialogo palaikymo, o tada matysime. Visgi „Panatinaikos“ taip pat žino, kad geresnio scenarijaus nei Eurolyga jie neras. Jų lauktų tik žymiai blogesnis pasirinkimas. Tai nesunku suprasti visiems.

Ankstesni tokie jų pasisakymai neturėjo rimtesnio pagrindo, bet jeigu taip nutiktų, jų vietą užimtų kita komanda. Dar prieš kelerius metus taip nutiko su Trevizo „Benetton“, Sienos „Montepaschi“.“

Dalyvauti kito sezono Eurolygos kovose aktyviai siekia Bolonijos „Virtus“ ir Belgrado „Partizan“ klubai, kurie yra pateikę paraiškas užimti laisvas vietas turnyre, jeigu jų atsiras.

Pirmadienį vykusio Eurolygos vadovybės ir klubų vadovų posėdyje D. Giannakopoulos kėlė klausimus dėl Eurolygos patirtų nuostolių ir kito sezono pajamų.