Naujienų srautas

Sportas2020.05.27 22:50

Rapšiui nauji nemalonumai – sulaukęs bausmės po nelegalių lenktynių, užfiksuotas viršijęs greitį Panevėžyje

LRT.lt 2020.05.27 22:50

Nelegaliose gatvės lenktynėse gegužės 15-ąją Šiauliuose dalyvavęs ir laikinai vairuotojo pažymėjimo netekęs plaukikas Danas Rapšys turi naujų problemų. Pasirodo, kad geriausias praėjusių metų Lietuvos sportininkas netrukus vėl pažeidė kelių eismo taisykles, jau nebegalėjęs sėsti prie vairo.

Šią informaciją portalui LRT.lt patvirtino Lietuvos policijos departamento komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.

D. Rapšys dar gegužės 22-ąją sumokėjo 85 eurų baudą ir trims mėnesiams prarado vairuotojo pažymėjimą už dalyvavimą minėtame nelegalių gatvės lenktynių renginyje Šiauliuose.

Anot R. Matonio, jau kitą dieną, gegužės 23-ąją, D. Rapšys buvo užfiksuotas prie automobilio vairo Panevėžyje viršijęs greitį 45 km/h.

Plaukikui teks sumokėti gerokai didesnę piniginę baudą už greičio viršijimą neturėjus teisės vairuoti.

Portalas LRT.lt primena, kad dar trečiadienio rytą plaukikas savo feisbuko paskyroje paliko įrašą, kuriame pareiškė, jog sutinka su jam skirta bausme ir kaltės nesikrato.

„Sakau atvirai – padariau klaidą. Apsilankiau automobilių traukos lenktynėse Šiauliuose, kurios, pasirodo, buvo neteisėtos, ir patyriau skaudžią pamoką. Trims mėnesiams netekau vairuotojo pažymėjimo. Su pareigūnais neturėjau jokių kontaktų, tačiau bauda mane pasivijo. Vairuodamas visuomet paisau visų eismo dalyvių saugumo, tačiau apie kai kuriuos dalykus tiesiog nepagalvojau. Suvokiu, kad nežinojimas neatleidžia nuo bausmės ir prisiimu dėl to visą atsakomybę. Labai atsiprašau už savo poelgį“, – rašė sportininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi