Naujienų srautas

Sportas2020.05.27 17:40

Išpirką „Rytui“ už Sirvydį sumokėjęs „Hapoel“ klubas gali pats uždirbti apvalią pinigų sumą

LRT.lt 2020.05.27 17:40

Izraelio sporto tinklalapio „Sport 5“ žurnalistas Roy`us Cohenas skelbia, kad Jeruzalės „Hapoel“ klubas, sumokėjęs rekordinę išpirką Vilniaus „Rytui“ ir pasirašęs ilgalaikę sutartį su Deividu Sirvydžiu, tikisi iš šio sandorio ateityje uždirbti nemažą pinigų sumą.

Su 19-mečiu 204 cm ūgio D. Sirvydžiu „Hapoel“ sudarė trejų metų sutartį, o „Rytui“ už krepšininką sumokėjo 190 tūkst. eurų – rekordinę klubo istorijoje išpirkos sumą – už žaidėją. Šią informaciją „Sport 5“ patvirtino „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis.

R. Coheno teigimu, „Hapoel“ klubas į D. Sirvydį žiūri kaip į investiciją, kuri netrukus gali atnešti nemažą pinigų sumą. Skelbiama, kad Detroito „Pistons“ ekipa, kuri 2019 m. NBA naujokų biržoje lietuvį pasirinko 37–uoju šaukimu, „Hapoel“ klubui už D. Sirvydį gali sumokėti nuo 650 iki 750 tūkst. JAV dolerių siekiančią išpirką.

Tokio scenarijaus tikimybę sustiprina faktas, kad D. Sirvydžiui atstovaujantis agentas Michaelas Tellemas yra „Pistons“ klubo vadovybėje vienas iš svarbiausių pareigų užimančio Arno Tellemo sūnus.

Pažymima, kad dar 2013 m. A. Tellemas buvo tapęs vienu iš „Hapoel“ klubo bendrasavininkų. Tiesa, 2016 m. savo klubo akcijų dalį žydų kilmės amerikietis pardavė.

R. Cohenas tokį „Hapoel“ žingsnį žaidėjų rinkoje vadina „gana rizikingu pokerio stiliaus ėjimu“. Žurnalistas pažymi, kad jeigu Jeruzalės ekipos planas neišdegs, klubo vadovybė investuoja beveik 200 tūkst. eurų į projektą labai rizikingu ekonomikai metu.

„Sport 5“ tinklalapio kalbintas R. Jarutis taip pat pasidalino savo mintimis apie krepšinio visuomenę Lietuvoje praėjusią savaitę nustebinusį „Ryto“ persikėlimą iš Europos taurės į FIBA čempionų lygos turnyrą.

„Tikiuosi greitai atvykti į Izraelį, nes rungtyniausime tame pačiame turnyre, - aiškino R. Jarutis. – Čempionų lyga – augantis ir ambicingas projektas. Į jį persikėlėme dėl daugybės priežasčių ir mes nesame tokie vieninteliai.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi