Sportas

2020.05.27 14:38

Geros naujienos čempionams – grįžę legionieriai galės žaisti be karantino

LRT.lt2020.05.27 14:38

Ilgą laiką nuogąstavę, ar, atnaujinus A lygos varžybas, iškart galės naudotis visų žaidėjų paslaugomis, Marijampolės „Sūduvos“ atstovai gali nusiraminti – privalomo karantinavimo jų futbolininkams nebebus.

Ankstesni nutarimai nurodydavo, kad, iš užsienio grįžę asmenys būtų priversti 14 dienų praleisti karantine.

„Sūduva“ daugelį legionierių buvo išleidusi namo, tačiau pastarosiomis savaitėmis jie pradėjo grįžti į Lietuvą ir karantinavosi namie.

Tokiai situacijai nepakitus, buvo realios tikimybės, kad čempionato atnaujinimo starte marijampoliečių legionieriai dar nebūtų galėję išbėgti į aikštę.

Tačiau trečiadienį situacija pasikeitė – Vyriausybės posėdyje buvo priimti nutarimai, kurie numato, jog priverstinė izoliacija nuo birželio 1-os dienos nebėra reikalinga „grįžusiems ar atvykusiems iš užsienio valstybių aukšto meistriškumo sportininkams ir juos aptarnaujančiam personalui“.

Tai reiškia, jog teoriškai pirmadienio rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ marijampoliečiai jau galėtų verstis visais Lietuvoje esančiais legionieriais.

Lietuvoje buvo likę tik Ivanas Kardumas ir Aleksandaras Živanovičius, o kiti – grįžo pastarosiomis dienomis.

Taip pat marijampoliečiai sulaukė ir dar gerų žinių – pranešama, kad nuo birželio 1-os dienos taip pat renginių atvirose erdvėse metu juos jau galės stebėti iki 300 žiūrovų, užtikrinant metro atstumus tarp jų.

Tai reiškia, jog dalis „Sūduvos“ sirgalių jau galės palaikyti savo komandą stadione.