Naujienų srautas

Sportas2020.05.27 14:27

Gebenas: apie nemėgstamus namų darbus ir nedrausmingumą mokykloje

LRT.lt 2020.05.27 14:27

Pasibaigus 2019–2020-ųjų metų sezonui „Žalgiris TV“ sugrįžta su rubrika #BackToSchool, kurioje Dalia Belickaitė dar prieš karantiną kalbino Martiną Gebeną.

Vilniuje gimęs ir šiame mieste mokyklą lankęs žaidėjas 2014-aisiasi persikėlė už Atlanto ir studijavo bei rungtyniavo „Notre Dame“ universitete.

„Labiausiai nepatikdavo namų darbai. Mokytis gal ir linksma, bet viskas, ką reikėjo daryti namuose, nepatikdavo ir visada tempdavau iki paskutinės akimirkos“, – į praeitį nusikėlė žalgirietis.

Laidos vedėja D.Belickaitė komandos aukštaūgiui buvo paruošusi ir keletą užduočių – pirmąjį sezoną „Žalgirio“ gretose praleidusiam krepšininkui vienoje iš užduočių teko spręsti matematinius uždavinius.

„Kai buvau jaunesnis, nebuvau labai geras mokinys. Visada išlikdavau toks nedrausmingas klasėje, bet mokslo kokybė augo su amžiumi. Patiko gamtos mokslai, matematika. Matematikoje pažymiai nebūdavo žemiau 8“, – mokyklos laikus prisiminė M.Gebenas.

Taip pat Kauno komandos atstovui teko sužaisti savotiškas šaradas – gavęs gerai žinomą lietuvišką frazę jis turėjo ją pavaizduoti piešdamas. Paskutiniame žaidime M.Gebenui teko pasitikrinti savo geografijos žinias.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi