Sportas

2020.05.27 09:19

Gatvės lenktynėmis susiviliojęs Rapšys prisiima kaltę: suvokiu, kad nežinojimas neatleidžia nuo bausmės

atnaujinta 10.24 val.
LRT.lt2020.05.27 09:19

Geriausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys pateko į nemalonią situaciją – susigundė gatvės lenktynėmis ir už tai susilaukė piniginės baudos ir laikinai neteko teisės vairuoti, praneša DELFI.

Kaip praneša „delfi.lt“ žurnalistas Mindaugas Augustis, panevėžietis susiviliojo gegužės viduryje vykusiomis lenktynėmis Šiauliuose.

Teigiama, kad policija nubaudė devynis šioje veikloje dalyvavusius asmenis, o tarp jų pateko ir D. Rapšys. Jam skirta 85 eurų bauda ir vairuotojo pažymėjimo trims mėnesiams atėmimas.

„Pasielgiau neatsakingai. Nuvažiavau į dideles lenktynes Šiauliuose, vadinamąjį „dragą“. Aplinkybes dar aiškinuosi, tačiau esu pasirengęs prisiimti atsakomybę už savo neatsakingumą, net jei tai reiškia, kad tris mėnesius praleisiu be vairuotojo pažymėjimo“, – bendraudamas su „delfi.lt“ teigė D. Rapšys.

Šiemet D. Rapšio varžybų kalendorius yra susitraukęs kaip niekada – atšauktos tiek olimpinės žaidynės, tiek ir pasaulio bei Europos plaukimo čempionatai.

Trečiadienio rytą sportininkas savo feisbuko paskyroje paliko įrašą, kuriame pareiškė, jog sutinka su jam skirta bausme ir kaltės nesikrato.

„Sakau atvirai – padariau klaidą. Apsilankiau automobilių traukos lenktynėse Šiauliuose, kurios, pasirodo, buvo neteisėtos, ir patyriau skaudžią pamoką. Trims mėnesiams netekau vairuotojo pažymėjimo. Su pareigūnais neturėjau jokių kontaktų, tačiau bauda mane pasivijo. Vairuodamas visuomet paisau visų eismo dalyvių saugumo, tačiau apie kai kuriuos dalykus tiesiog nepagalvojau. Suvokiu, kad nežinojimas neatleidžia nuo bausmės ir prisiimu dėl to visą atsakomybę. Labai atsiprašau už savo poelgį“, – rašė sportininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.