Sportas

2020.05.26 11:49

„Virtus“ klubas pasiruošęs žengti į Eurolygą, jeigu vietos turnyre atsisakys bent viena komanda

LRT.lt2020.05.26 11:49

Ambicingai į ateitį žvelgiantis Bolonijos „Virtus“ klubas vis dar neatmeta galimybės kitą sezoną po ilgos pertraukos sugrįžti į Eurolygos turnyrą.

Dar iki koronaviruso pandemijos tikslą 2020–2021 m. sezone žaisti stipriausiame Europos klubinio krepšinio turnyre turėjusi „Virtus“ klubą sustabdė pirmadienį priimtas Eurolygos vadovybės sprendimas.

Po to, kai buvo paskelbta 2019–2020 m. sezono pabaiga, buvo nuspręsta, kad kito sezono klubų sudėtis turnyre nesikeis.

„Virtus“ klubo vadovas Luca Baraldi, klubo internetinei svetainei tikino, kad Bolonijos ekipa būtų pasiryžusi užimti vieną iš 18-os vietų turnyre, jeigu atsirastų komandų, norinčių palikti Eurolygą.

„Šiuo metu nėra jokių atvirų durų. Dar turėsime pasižiūrėti, ar visos, kitą sezoną turnyre galinčios žaisti komandos užsiregistruos. Jeigu taip nutiks, tęsime rungtyniavimą Europos taurės turnyre bei toliau sieksime patekti į Eurolygą. Pateikėme paraišką žaisti Eurolygoje, jeigu bent vienas iš 18 klubų atsisakys tą daryti“, – kalbėjo L. Baraldi.

Sugrįžti į Eurolygą 2020–2021 m. sezone planavo ne tik „Virtus“, bet ir Belgrado „Partizan“ klubas. Pirmadienį paklaustas, ar šios dvi komandos labiausiai nudegė dėl sprendimo nutraukti šį sezoną, Eurolygos vadovas J. Bertomeu tvirtino, kad dabartinėje situacijoje visi klubai kažką prarado.

„Nemanau, kad viena komanda prarado daugiau negu kita. Mes esi esame pralaimėję šioje situacijoje. Eurolyga yra organizacija, kuri prarado labai daug dėl atšaukto sezono. Tą patį galima pasakyti apie klubus, kurie turėjo ambicijų laimėti turnyrą“, – aiškino J. Bertomeu.

Eurolygoje Bolonijos „Virtus“ pastarąjį kartą rungtyniavo 2007–2008 m. sezone. Klubas yra dukart tapęs turnyro čempionu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt