Naujienų srautas

Sportas2020.05.26 08:46

NBA apžvalgininku dirbantis Barkley: esu 100 procentų įsitikinęs, kad sezonas bus pratęstas

LRT.lt 2020.05.26 08:46

NBA legenda ir krepšinio apžvalgininku dirbantis Charlesas Barkley pateikė pasiūlymą, kokių priemonių lyga galėtų imtis, jeigu vasarą galimai pratęsto NBA 2019–2020 m. sezono metu būti užfiksuoti nauji žaidėjų apsikrėtimo koronavirusu atvejai.

Į krepšinio šlovės muziejų įtrauktas Ch. Barkley mano, kad apsikrėtusiųjų krepšininkų klubai turėtų būti automatiškai priversti pasitraukti iš tolimesnės kovos dėl čempionų titulo.

„Vienas dalykas, kurį turime apibrėžti – kaip elgsimės, jeigu pratęsto sezono metu žaidėjai užsikrės, – ESPN laidos „The Paul Finebaum Show“ metu pirmadienį kalbėjo buvęs krepšininkas. – Čia sudėtingiausia dalis. Negali staiga sustabdyti atkrintamųjų etapo. Manau, tokia komanda turi būti priversta užbaigti sezoną, net jeigu užsikrėtė ir ne pats geriausias ekipos krepšininkas.

Tokia komanda turėtų būti izoliuota ir jai toliau neleidžiama varžytis lygos atkrintamosiose. Jie turėtų pasitraukti iš kovos.

Mums, NBA pasaulio žmonėms, būtų didelis smūgis, jeigu tokiu klubu taptų Milvokio „Bucks“. Net jeigu užsikrėtė tik pagalbinis komandos krepšininkas, visa „Bucks“ sudėtis, kurioje yra toks nuostabus žaidėjas kaip Giannis Antetokounmpo, nebegalėtų žaisti toliau.

Tokie dalykai yra dar neištirti vandenys. Turėsime visko išmokti eigoje.“

Ch. Barkley pažymėjo, kad sezono pratęsimo metu dėl fizinio kontakto krepšinyje gausos ir gyvenimo vienoje erdvėje krepšininkai rizikuos užsikrėsti.

„Aukšti krepšininkai nuolat grumiasi dėl pozicijos, kovoja dėl kamuolių – nėra jokių šansų, kad bus išlaikytas atstumas tarp jų. Lygos atstovai aiškina, kad žaidėjai 2–3 mėnesius gyvens viešbučiuose. Ar viešbučius aptarnaujantis personalas bus išvykęs visą tą laiką? Jie bus ten kasdien. Yra daug neatsakytų klausimų“, – mąstė amerikietis.

Tiesa, lygos legenda tiki, kad dar kovo 11-ąją sustabdytas NBA sezonas bus pratęstas. Tokios informacijos krepšininkas gavo kalbėdamasis su savo viršininkais iš „Turner Sports“ kompanijos.

„NBA apie savo sprendimą paskelbs kitą savaitę. Esu 100 procentų įsitikinęs, kad sezonas bus pratęstas. Žinau, kad mano draugai beisbolininkai pratęs ir MLB lygos sezoną. Žinau, kad bus žaidžiamas ir ledo ritulys. Amerikietiškojo futbolo profesionalai ir koledžų žaidėjai turės palaukti ir pasižiūrėti, kaip sekasi mums.

Žinau, kad žaisime krepšinį. Apie tai kalbėjau su savo viršininkais iš „Turner Sports“. Rungtynės bus žaidžiamos Floridos valstijoje ir Las Vegase arba tik Floridoje“, – pasakojo Ch. Barkley.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi