Sportas

2020.05.25 07:32

Pagautas už rankos – profesionalus lenktynininkas sukčiavo varžydamasis virtualioje trasoje

LRT.lt 2020.05.25 07:32

Profesionalus „Formulės E“ (elektrinės formulės) lenktynininkas Danielis Abtas pagautas sukčiaujantis virtualiose lenktynėse.

Kaip praneša BBC, D. Abtas ne pats pasiekdavo savo rezultatus, o vietoje jo „vairavo“ profesionalus kompiuterinių žaidimų meistras Lorenzas Horzingas.

Už tai virtualių lenktynių, kuriose varžosi ir „Formulės-1” žvaigždės, organizatoriai ir D. Abto atėmė visus iki šiol etapuose iškovotus taškus ir nurodė sumokėti 8,9 tūkst. svarų sterlingų baudą, kuri keliaus labdarai.

Šeštadienį pasibaigusiame virtualių lenktynių (Race at Home Challenge) etape nugalėjo buvęs „Formulės-1” lenktynininkas Stoffelis Vandoorne`as, antras liko britas Oliveris Rowlandas, o D. Abtas buvo trečias.

Būtent S. Vandoorne`ui kilo įtarimas, kad D. Abtas ne pats vairuoja savo virtualų automobilį, o kitas dalyvis paprašė vokiečio per kitas lenktynes įjungti savo kamerą.

„Race at Home Challenge“ yra „Formulės E“ organizatorių sukurtas virtualių lenktynių čempionatas, kuriame baigti jau penki etapai, o iki pabaigos liko dar trys.

Tarp žinomų lenktynininkų čia dalyvauja ir buvę „Formulės-1” pilotai – Felipe Massa, Sebastienas Buemi, Brendonas Hertley bei minėtas S. Vanddorne`as.