Naujienų srautas

Sportas2020.05.25 07:08

Niujorko gubernatorius sporto komandas ragina grįžti į treniruotes

LRT.lt 2020.05.25 07:08

Niujorko gubernatorius Andrew Cuomo sekmadienį ne tik leido, bet ir paragino visas miesto ir valstijos profesionalaus sporto komandas grįžti į treniruotes. Dėl koronaviruso pandemijos to negalėjo daryti daugiau nei 2 mėnesius.

Spaudos konferencijoje kalbėjęs A. Cuomo teigė, kad visos profesionalios komandos gali grįžti į treniruočių centrus ir paragino tai padaryti. Jis taip pat vylėsi, kad sportui pavyks sugrįžti.

„Tikiu, kad sportas gali grįžti ir be žmonių stadionuose ar arenose – padarykite tai, padarykite tai“, – kalbėjo A. Cuomo.

Koronaviruso pandemija JAV skaudžiausiai smogė būtent Niujorko valstijai, kur fiksuota virš 370 tūkst. susirgimų (visose JAV – beveik 1,7 mln.) ir kiek daugiau nei 29 tūkst. mirčių (JAV – 99 tūkst.). Vis dėlto skaičiai rodo, kad pandemija po truputį traukiasi.

Niujorko valstijoje bazuojasi dvi NBA komandos – „Knicks“ ir „Nets“, WNBA komanda „Liberty“, net trys NHL klubai – „Rangrs“, „Islanders“ ir „Sabres“, du beisbolo lygos (MLB) klubai – „Yankees“ ir „Mets“, bei du futbolo lygos (MLS) klubai – „Red Bulls“ ir „New York City“.

„Mes norime matyti jus grįžtančius, norime, kad žmonės galėtų žiūrėti sportą. Dauguma žmonių laiką vis dar leidžia namuose, tad tai jiems yra gera veikla. Tai žingsnis sugrįžimo į normalumą. Taigi mes raginame visas komandas rengti treniruočių stovyklas ir grįžti kaip galima greičiau“, – kalbėjo Niujorko gubernatorius A. Cuomo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi