Naujienų srautas

Sportas2020.05.24 21:22

Gytis Masiulis išbandys legionieriaus duoną – sezoną užbaigs Vokietijoje

LRT.lt 2020.05.24 21:22

Kauno „Žalgiriui“ priklausantis, bet Klaipėdos „Neptūnui“ pastaruosius du sezonus atstovavęs Gytis Masiulis pirmą kartą išbandys legionieriaus kelią ir sezoną užbaigs Vokietijoje.

LRT.lt šaltiniai patvirtino „krepsinis.net“ skelbiamą informaciją, kad krašto puolėjas keliasi į Vokietiją ir ten iki šio sezono pabaigos atstovaus Frankfurto „Skyliners“. Pranešama, kad žaidėjas jau yra išvykęs į Vokietiją.

Vokietijos čempionatas bus atnaujintas birželio pradžioje dešimties komandų turnyre. Lietuvis su komanda žais B grupėje, kur jų lauks Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu, Vechtos RASTA, Bambergo „Brose Bamberg“ ir Liudvigsbugo „MHP Riesen“ komandos.

Keturios stipriausios grupės komandos tarpusavyje išsiaiškins rato sistema ir keturios iš jų pateks į atkrintamąsias.

Krepšininkas Vokietijoje žais iki šio sezono pabaigos, o paskui jo ateitį spręs Kauno „Žalgiris“, kuris gali su G. Masiuliu pratęsti sutartį.

Šiame LKL sezone G. Masiulis vidutiniškai pelnydavo po 10,3 taško ir atkovodavo po 4,1 kamuolio per rungtynes, iš viso kaupdamas po 14 naudingumo balų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi