Naujienų srautas

Sportas2020.05.24 16:24

„Barcelonos“ kapitonas nekantrauja grįžti į aikštę: norime rungtyniauti, norime varžytis

LRT.lt 2020.05.24 16:24

„Barcelona“, kaip ir kiti didieji Europos klubai, laukia sprendimo, kurį priims Eurolyga dėl galimo sezono pratęsimo. Katalonai dar tikisi sugrįžti rungtyniauti ir į vietini čempionatą, o katalonų komandos kapitonas Ante Tomičius tikina, jog nekantrauja vėl sulaukti galimybės grįžti ant parketo.

Katalonai šią savaitę vėl pradėjo bendrų treniruočių procesą ir laukia sprendimų iš aukštesnių instancijų, tuo tarpu pats aukštaūgis sako, jog, nors ir sekėsi dirbti individualiai, džiaugėsi sugrįžimu į bendras pratybas.

„Jaučiuosi gerai, nepaisant sąlygų daug treniravausi namie. Labai smagu, kad pagaliau galime paimti kamuolį į rankas ir sportuoti su komandos draugais. Pamažu pradedame judėti ir tikimės, kad artimiausiu metu jau galėsime sportuoti pilnu tempu.

Jau greitai turėtume vėl jausti vienas kitą“, – pasakojo ekipos kapitonas.

Jis taip pat aptarė ir galimus sezono pratęsimus Ispanijoje ir Eurolygoje. Pats žaidėjas daugiau vilčių turi būtent dėl vietinių pirmenybių, nes čia komandos neturi skraidyti iš vienos šalies į kitą.

„Eurolygoje organizacinis aspektas yra labiau komplikuotas. Čia žaidžia komandos iš skirtingų šalių, tad tai nėra lengva. Tuo tarpu Ispanijos čempionate nereikia tarptautinių kelionių.

Nesvarbu kas nutiks, visi ruošiamės ir tikimės geriausio, norime žaisti, norime varžytis“, – kalbėjo krepšininkas.

Kiek anksčiau Ispanijos žaidėjų asociacija atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad du iš trijų krepšininkų yra prieš sezono pratęsimą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi