Sportas

2020.05.24 14:43

Netikėtas požiūrio kampas – Chiellini „žavisi“ jam įkandusiu Suarezu

LRT.lt2020.05.24 14:43

Italijos futbolininkas Giorgio Chiellini pateikė netikėtą prisipažinimą – gynėjas atviravo, jog žavisi Luisu Suarezu, kuris jam įkando rungtynių 2014-ųjų pasaulio čempionate metu.

Už tą epizodą urugvajietis rungtynių metu bausmės išvengė, tačiau vėliau susilaukė keturių mėnesių ir devynių tarptautinių rungtynių diskvalifikacijos.

„Tai yra dalis futbolo, nevadinčiau to nelegalumu. Jei nori įveikti varžovą, turi būti protingas. Jei jis prarastų tą savo dalį, jis taptų eiliniu puolėju“, – savo knygoje rašė italas.

Incidento metu rezultatas buvo lygus, tačiau vėliau Urugvajus pasižymėjo ir pateko į kitą etapą, tuo pačiu eliminuodami italus.

Net ir nepaisant pralaimėjimo ir likusių randų, G. Chiellini teigė, jog mėgavosi rungtynėmis prieš L. Suarezą, kuris po turnyro persikėlė rungtyniauti į „Barcelona“.

„Didelę rungtynių dalį turėjau dengti Edinsoną Cavani – taip pat pajėgų vyruką, su kuriuo nebuvo lengva.

Staiga po vieno epizodo pastebėjau, kad man buvo įkąsta į petį. Tai tiesiog nutiko, tai buvo jo strategija kovoje vienas prieš vieną ir, jei galiu pasakyti, mano yra tokia pat. Mes esame panašūs ir mėgstu grumtis su tokio stiliaus puolėjais“, – rašė italas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt