Naujienų srautas

Sportas2020.05.24 13:07

Norą suorganizuoti lemiamą Eurolygos etapą pareiškė ir turkai

LRT.lt 2020.05.24 13:07

Nors dar nėra aišku, ar Eurolygos sezonas bus pratęstas, atsirado dar viena šalis, kuri būtų pasiruošusi priimti visas komandas ir pas save surengti likusią sezoną dalį. Tai yra Turkija.

Kaip praneša serbų portalas „Nova.rs“, Antalija ir Stambulas yra laikomi galimais kandidatais pas save pakviesti visas komandas ir suorganizuoti likusią sezono dalį.

Pranešama, kad šios kandidatūros yra palaikomos ir „Turkish Airlines“ bendrovės, kuri jau ne vienerius metus yra pagrindinė Eurolygos rėmėja.

Galutinis sprendimas dėl galimo sezono pratęsimo bus priimtas pirmadienį. Šeštadienį vykusioje konferencijoje su komandos kapitonais Eurolygos vadovai išgirdo vieningą nuomonę – dėl viruso grėsmės ir padidėjusios traumų rizikos krepšininkai nespinduliuoja noru užbaigti sezoną.

Anksčiau kandidatais surengti paskutinį varžybų etapą buvo įvardinamos Graikija, Serbija, Vokietija ir Lietuva, o Turkijos kandidatūrą gali pastiprinti solidus finansinis „Turkish Airlines“ užnugaris, mat įmonė būtų pasiruošusi padengti visas kylančias išlaidas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi