2020.05.24 08:52

Sėkmingas lietuvių vakaras Kroatijoje – Golubicko įvartis ir nugalėti šalies čempionai

LRT.lt2020.05.24 08:52

Kroatijos futbolo čempionatas bus pratęstas jau birželio pradžioje, o pasirengimą likusiai sezono daliai tęsiantis „lietuviškasis“ HNK „Gorica“ klubas kontrolinėse rungtynėse 3:2 nugalėjo daugkartinius šalies čempionus Zagrebo „Dinamo“.

Valdo Dambrausko treniruojama komanda rungtynių pradžioje turėjo vytis varžovus, tačiau dar iki pertraukos „Gorica“ rezultatą išlygino.

O po pertraukos pavyko pelnyti dar du įvarčius, kurie galutinai nusprendė rungtynių baigtį. Sužaidus apie 60 minučių „Gorica“ išsiveržė į priekį, o dar po 20 minučių savo smūgį sudavė ir Paulius Golubickas.

Šis laiku įkirto į baudos aikštelę, sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą, taip paversdamas rezultatą į 3:1.

Nors Zagrebo komanda iki mačo pabaigos dar spėjo sušvelninti savo atsilikimą, didelės įtakos galutiniam rezultatui tai nebeturėjo.

Iki čempionato sustabdymo „Gorica“ su 35 taškais jame užėmė 6-ąją vietą.