2020.05.23 20:20

LRT PLIUS eteryje – 2014-ųjų pasaulio futbolo čempionato rungtynės

LRT.lt2020.05.23 20:20

LRT tęsia tradiciją ir kiekvieną šeštadienio bei sekmadienio vakarą nuo 21 val. rodo istorines pasaulio futbolo čempionatų rungtynes. Visą gegužę LRT PLIUS eteryje transliuojamos įdomiausios 2014-ųjų pasaulio pirmenybių rungtynės.

Šį šeštadienį kvietėme prisiminti rungtynes, kurios ilgam įsiminė daugeliui futbolo sirgalių – 2014-ųjų pasaulio čempionato pusfinalio akistatą tarp Vokietijos ir Brazilijos.

Brazilai turėjo namų aikštės pranašumą, tačiau negalėjo verstis dviejų lyderių – Neymaro ir Thiago Silvos – paslaugomis, o vokiečiai tuo pasinaudojo geriau, nei, turbūt, to tikėjosi patys.

Jau pirmajame kėlinyje Europos atstovai vieną po kitos badė skyles brazilų gynyboje ir išeidami į pertrauką pirmavo 5:0, taip nutildydami pilnas ir geltonai nusidažiusias tribūnas.

Po pertraukos laimėtojai pridėjo dar du įvarčius, o pačioje dvikovos pabaigoje Oscaro pelnytas garbės smūgis daug džiaugsmo neatnešė – vokiečiai laimėjo akistatą 7:1 ir tai išlieka visų laikų didžiausia pergale pasaulio čempionatuose.

Nepražiopsokite, nes galimybės peržiūrėti FIFA rungtynes sau patogiu metu nebus. FIFA griežtai nurodo, kad archyvuoti rungtynių negalima.

Likusių transliacijų per LRT PLIUS kanalą ir portale LRT.lt tvarkaraštis:

05.24 d. 21:00-23:40 Istorinės FIFA pasaulio čempionato rungtynės. 2014 m. finalas. Vokietija-Argentina. M. Goetze įvartis 113-ąją rungtynių minutę atnešė vokiečiams ketvirtą pasaulio čempionės titulą. Nors savo progų turėjo ir Argentina. Vokietija tapo pirmąja Europos rinktine, kuriai pavyko tapti čempione Pietų Amerikos žemyne.