2020.05.22 23:55

Berlyno klubų akistatoje – „Hertha“ įvarčių liūtis antrajame kėlinyje ir užtikrinta pergalė

LRT.lt2020.05.22 23:55

Penktadienio vakarą Berlyne įvykusiose vienintelėse Vokietijos futbolo Bundeslygos čempionato rungtynėse šeimininkų „Hertha“ vienuolikė 4:0 (0:0) sutriuškino kitą sostinės klubą – „Union“.

Pirmajame kėlinyje nepavyko pasižymėti nei vienai iš Berlyno komandų, tačiau antrasis kėlinys buvo pažymėtas suvarpytu „Union“ ekipos vartų tinklu.

Pirmasis susitikimo įvartis buvo pelnytas 51-ąją minutę, kai po puikaus Marvino Plattenhardto perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Vedadas Ibiševičius.

„Hertha“ nemažino apsukų ir po aikštės viduryje perimto kamuolį greitoje atakoje atsidūręs Dodi Lukebakio puikiai suklaidino „Union“ vartininką ir 52-ąją minutę padvigubino šeimininkų pranašumą – 2:0.

61-ąją minutę Matteusas Cunha po „Union“ vartų apgulties tiksliu smūgiu į dešinįjį vartų kampą tęsė svečių komandos triuškinimą – 3:0.

Paskutinis susitikimo įvartis buvo pelnytas 77-ąją minutę, kai po pakelto kampinio prie „Union“ vartų galva tiksliai smūgiavo Dedryckas Boyata.

Turnyro lentelėje „Hertha“ po pergalės su 34 taškais užima 10-ąją vietą, o „Union“ vienuolikė, turinti 4 taškais mažiau, žygiuoja 12-ta.

Šeštadienį Vokietijoje bus sužaistos dar penkerios Bundeslygos rungtynės.