Naujienų srautas

Sportas2020.05.22 21:28

„Premier“ lygos vadovybė užtikrinta – Anglijoje futbolas į stadionus birželį sugrįš

LRT.lt 2020.05.22 21:28

Anglijos futbolo „Premier“ lygos vadovybė yra užtikrinta, kad birželio mėnesį pavyks pratęsti dėl koronaviruso pandemijos sustabdytą 2019–2020 m. sezoną, skelbia BBC.

Aukščiausios lygos klubai treniruotes, kuriose dar negalimas futbolininkų kontaktas, atnaujino antradienį. Tą pačią dieną buvo paskelbta apie šešis nustatytus teigiamus koronaviruso atvejus trijų komandų gretose.

„Premier“ lygos sezonas buvo sustabdytas kovo 13-ąją. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad futbolas į stadionus Anglijoje gali sugrįžti jau birželio 12-ąją, tačiau teigiama, kad sezono pratęsimo data gali būti pakoreguota.

„Mes jau žengėme pirmąjį žingsnį, – tvirtino lygos vykdantysis direktorius Richardas Mastersas. – Visi džiaugiuosi, įskaitant mūsų sirgalius, matydami į treniruotes sugrįžusius futbolininkus.“

Paklaustas apie tai, kurią dieną galima tikėtis sezono pratęsimo, R. Mastersas aiškino, kad „Premier“ lygos atstovai turi būti „lankstūs“ ir sekti sezoną jau atnaujinusios Vokietijos Bundenslygos pavyzdžiu.

Britas taip pat patikino, kad reikia būti pasiruošus nenumatytiems atvejams. Be to, vis dar išlieka tikimybė, kad futbolas į stadionus Anglijoje 2019–2020 m. sezone negrįš.

Didžiojo Britanijoje laukiama valdžios pritarimo leisti profesionaliems sportininkams treniruotėse žaisti su pilnu kontaktu.

R. Mastersas tvirtino, kad pirmas žingsnis – sugrįžimas į treniruočių centrus – nebūtų žengtas, jeigu tą daryti būtų buvę nesaugu.

„Mes manome, kad sugrįžti treniruotis jau yra saugu. Turime gerbti kitų žaidėjų pasirinkimą nesitreniruoti. Aš pats jausčiausi saugus grįždamas į treniruotes“, – aiškino „Premier“ lygos vadovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi