Sportas

2020.05.22 17:29

Į rizikos grupę patenkančiam pasaulio čempionui leista nesitreniruoti su „Chelsea“ klubu

LRT.lt2020.05.22 17:29

Londono „Chelsea“ klubo saugui N`Golo Kante`ui bus leista negrįžti į treniruotes su komanda, net jeigu tai reikštų, kad futbolininkas praleis žadamas atnaujinti 2019–2020 m. sezono kovas, skelbia BBC.

Nors 29-erių prancūzas antradienį treniravosi su komanda „Chelsea“ treniruočių centre, N. Kante`as nusprendė dėl egzistuojančios koronaviruso grėsmės treniruotes tęsti namų sąlygomis. Tokį žaidėjo sprendimą palaiko ir Londono ekipa.

Prancūzijos rinktinės žaidėjas ir 2018 m. pasaulio čempionas yra priskiriamas rizikos grupei. N. Kante dar 2018 m. nualpo treniruotės metu komandos draugų akivaizdoje. Saugo brolis tais pačiais metais mirė nuo širdies smūgio.

Didžiosios Britanijos Nacionalinės statistikos biuro duomenimis, juodaodžių Anglijos ir Velso vyrų bei moterų mirties nuo koronaviruso tikimybė yra dvigubai didesnė nei baltaodžių.

Panašų sprendimą į N. Kante`o kiek anksčiau priėmė ir „Watford“ klubo kapitonas Troy`us Deeney`us, pareiškęs, kad negrįš į treniruotes dėl galimos koronaviruso grėsmės savo naujagimiui sūnui, turinčiam kvėpavimo problemų.

Antradienį buvo pranešta apie nustatytus šešis teigiamus koronaviruso testus tarp Anglijos „Premier“ lygos klubų žaidėjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.