Sportas

2020.05.22 07:21

Įspūdinga: už „Superbowl“ laimėtojo žiedą aukcione nepagailėta milijono

LRT.lt2020.05.22 07:21

Labdaringame „All In Challenge“ aukcione internete neįvardijamas pirkėjas sumokėjo kiek daugiau nei milijoną dolerių už „New England Patriots“ savininko NFL čempiono žiedą.

„Patriots“ savininkas Robertas Kraftas aukcione pardavė savo 2016 metų „Superbowl“ čempiono žiedą, kai jo valdoma komanda 34:28 įveikė Atlantos „Falcons“. 2018 m. „Patriots“ dar kartą tapo čempionais.

Kol kas nežinomas pirkėjas už žiedą sumokės 1,025 mln. JAV dolerių, o be to dar galės aplankyti R. Kraftą jo biure, jeigu reikės, komanda kelionei atsiųs savo privatų lėktuvą.

Iš viso žiedas sulaukė 35 bandymų jį įsigyti, o pradinė kaina siekė tik 75 tūkst. dolerių.

Šiame aukcione buvo ir kitų sportinių pirkinių. Štai vienas pirkėjas už 65 tūkst. dolerių įsigijo kelionę į išvykos rungtynes su Denverio „Nuggets“ klubu. 80 tūkst. dolerių kainavo treniruotė kartu su Niujorko „Yankees“ beisbolo komanda ir galimybė išmesti pirmą kamuoliuką.

Iki ketvirtadienio „All In Challenge“ jau surinko 45,6 mln. dolerių labdarai.

Šiame aukcione vis dar yra daugybė veikiančių aukcionų. Tarp jų – privačios golfo pamokos su Tigeriu Woodsu, galimybė apsipirkti kartu su „Lakers“ žaidėjui Kyle`u Kuzma, vienas prieš vieną žaidimas su Devinu Williamsu, žaidžiančiu Busos „Tofaš“ klube ir kt.