Naujienų srautas

Sportas2020.05.21 14:47

Futbolininką nustebino koronaviruso diagnozė: baisu, kai gerai jausdamasis ir niekur neidamas vis tiek užsikreti

LRT.lt 2020.05.21 14:47

Savaitės pradžioje „Premier“ lygą pranešė atlikusi pirmąją testų bangą – iš 748 testuotų asmenų teigiamų testų sulaukė šeši, o vienas jų – „Watford“ komandos gynėjas Adrianas Mariappa.

Apskritai, „Watford“ komanda lygoje buvo nukentėjusi labiausiai – iš šešių užsikrėtusių net trys priklauso būtent šiai komandai, tačiau vienintelis A. Mariappa prabilo apie tai garsiai.

Dar prieš tokias naujienas komandos kapitonas Troy`us Deeney pranešė, jog dėl šeimos sveikatos nerizikuos ir į treniruotes negrįš, o po naujausių žinių jo pavyzdžiu pasekė ir daugiau ekipos futbolininkų.

Pats A. Mariappa, bendraudamas su „The Telegraph“, sakė, kad tokia diagnozė jį šokiravo.

„Tai man buvo tikra staigmena, nes praktiškai nebuvau palikęs namų. Neskaitant tam tikro sporto retais pasivaikščiojimais su vaikais, daugiausiai laiko leisdavau namie.

Mano gyvenimo būdas yra labai ramus, jokių vakarėlių, tad tikrai nesuprantu, kaip galėjau užsikrėsti.

Jamaikietis pripažino, kad jokių simptomų nejautė ir visą laiką jautėsi gerai.

„Šiek tiek baisu, kaip gali niekur neiti, jaustis gerai ir vis tiek užsikrėsti. Jei ne tas faktas, kad visi buvome patikrinti grįžę į klubo bazę, niekada to nebūčiau sužinojęs ir būčiau tęsęs gyvenimą kaip įprasta. Tai – tikrai keista“, – teigė 33-ejų žaidėjas.

Anglijos „Premier“ komandos šią savaitę jau grįžo į komandines treniruotes su apribojimais, o čempionatą, optimistiniu atveju, pratęsti siekiama bus jau birželio 12-ąją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi