Naujienų srautas

Sportas2020.05.21 18:00

LRT žinių sprintas: dalyvaukite krepšinio viktorinoje ir laimėkite prizą!

LRT.lt 2020.05.21 18:00

Praėjusį sekmadienį portale LRT.lt startavo naujas žinių turnyras „LRT žinių sprintas“, kuriame jūsų laukia serija viktorinių apie Lietuvos sportą ir asmenybes. Aštuonių viktorinos nugalėtojų laukia LRT prizai!

Sporto viktorinių gerbėjų protų mankšta laukia kiekvieną sekmadienį ir ketvirtadienį. Ketvirtadienį pasirodantį testą galima spręsti iki sekmadienio, o pasirodęs sekmadienį – iki kito testo paleidimo ketvirtadienį.

Norint dalyvauti viktorinoje ir pretenduoti į prizą, reikia prieš sprendžiant testą jame užregistruoti savo elektroninio pašto adresą. Žaidėjai turi vieną bandymą išspręsti visus klausimus ir pretenduoti į nugalėtojo vardą. Po kiekvieno žinių patikrinimo rodomi geriausiai pasirodžiusių žaidėjų rezultai.

KLAUSIMAI APIE LIETUVOS KREPŠINIO LYGĄ

Praėjusią savaitę sporto gerbėjai atsakinėjo į klausimus apie futbolą, antroji viktorina skirta klausimams apie Lietuvos krepšinio lygos komandas bei ryškų pėdsaką palikusius čempionato žaidėjus. Klausimus sudarė LRT.lt portalo sporto žurnalistas Rytis Kazlauskas.

Teste – 20 klausimų su keturiais variantais, o atsakymui į kiekvieną turėsite po 60 sekundžių. Taigi teste užtruksite ne ilgiau 20-ies minučių. Sėkmės!

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi