Sportas

2020.05.21 11:07

Žingsniai į priekį – NBA komandos birželio pradžioje jau turėtų kviesti žaidėjus treniruotėms

LRT.lt 2020.05.21 11:07

NBA pamažu deda žingsnius į priekį ir tikisi, kad sezonas bus pratęstas – jau birželio pradžioje komandoms turėtų būti leista vėl sušaukti žaidėjus į treniruotes.

ESPN apžvalgininkai Adrianas Wojnarowskis ir Zachas Lowe tikina, jog maždaug birželio pradžioje lyga turėtų komandoms išsiųsti specialius nurodymus, o ekipos turėtų pradėti atgal kviesti išvykusius žaidėjus, tokius kaip į Slovėniją išvykusį Luką Dončičių ar į Latviją sugrįžusį Kristapą Porzingį.

Tai būtų laikoma pirmu oficialiu žingsniu didinant viltis dar pratęsti šį sezoną.

Tikimasi, jog žaidėjų sukvietimas turėtų užtrukti apie dvi savaites, tada savaitę ar dvi žaidėjai sportuotų individualiai, o tai sektų dvi arba trys savaitės pilnaverčių treniruočių. Kai kurioms komandoms, kurių visi žaidėjai yra likę greta savo komandų, gali reikėti ir dar mažiau laiko.

Kai bus užbaigtas pasiruošimas, komandos turėtų keliauti į parinktą vietą ir oficialiai užbaigti sezoną.

Tiesa, dar nėra išgrynintas likusio sezono formatas bei kitos detalės – ar sezonas bus baigtas vienoje vietoje, ar dviejose, taip pat neaišku, ar sugrįžti reikės visoms 30 komandų, ar bus sužaistas visas likęs reguliarus sezonas ir koks bus atkrintamųjų formatas.