Sportas

2015.10.29 11:49

L. Spalvis iš aikštės išvarytas už teisėjo įžeidimą

15min.lt2015.10.29 11:49

„Aalborg“ klubas su Luku Spalviu Danijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalyje 2:1 nugalėjo pirmojo diviziono „Lyngby“ futbolininkus bei iškopė į ketvirtfinalį.

Vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis, pasižymėjęs antrajame (68 min.) kėlinyje.

Už dešimties minučių lietuvis gavo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės. L. Spalvis įsiuto, kai teisėjas jam parodė geltoną kortelę už pražangą, kurios nebuvo. Anot futbolininko, varžovas pats paslydo.

„Aš pasakiau jam atmerkti savo sumautas akis. Visi galėjo matyti, kad pražangos ten nebuvo. Tada šoninis teisėjas pasakė vyriausiam teisėjui, kad aš pasakiau „eik velniop“, tačiau aš to nesakiau, todėl raudona kortelė buvo be pagrindo. Tai kažkokia nesąmonė. Net jei būčiau jį pasiuntęs, tai nebūtų verta raudonos kortelės“, – po mačo aiškino L. Spalvis.

Lietuvos futbolininkas aiškino, kad stiprūs žodžiai nukreipti į teisėjus yra futbolo dalis: „Prieš dvi savaites žaidėme su Anglija ir 90 minučių tai buvo beveik vienintelis žodis, kuris buvo vartojamas teisėjų atžvilgiu. Ir tuomet nebuvo jokių raudonų kortelių. Tai keisčiausia patirtis mano karjeroje.“

Futbolininkas turės praleisti taurės ketvirtfinalį.

Pirmojo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Kasperas Pedersenas (33 min.), o aikštės šeimininkams įvartį pelnė Jensas Odgaardas (88 min.).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt