Sportas

2020.05.21 07:49

„Riterių“ kapitonas jau laukia rungtynių: favoritas – „Žalgiris“, mūsų tikslas – jiems įkąsti

LRT.lt 2020.05.21 07:49

Trečiadienį oficialiai patvirtinus A lygos tvarkaraštį, paaiškėjo, kad „Riteriai“ pirmose atnaujinto sezono rungtynėse susikaus su Vilniaus „Žalgiriu“ – ekipa, su kuria turėjo kautis ir pagal pirminį tvarkaraštį kovo 12-ąją. Po „Žalgirio“ „Riterių“ varžovais bus Gargždų „Bangos“ (birželio 7 d.), Marijampolės „Sūduvos“ (birželio 14 d.) ir „Panevėžio“ (birželio 19 d.) futbolininkai. Visos rungtynės vyks Vilniuje, rašo fkriteriai.lt.

„Jei atvirai, man didelio skirtumo dėl tvarkaraščio nėra. Pirmas varžovas – „Žalgiris“. Ok, eisim kautis su „Žalgiriu“. Po to „Banga“ – lygiai taip pat kausimės su „Banga“. Dabar situacija tokia, kad verčiau žiūrėti ne į varžovą, o į save“, – sakė „Riterių“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

Pagal Vyriausybės nutarimus, iki gegužės 30 dienos jokios sportinės varžybos vykdomos būti negali. Jei situacija nepasikeis, tai reiškia, kad visos A lygos komandos į atnaujintą čempionatą stos be kontrolinių rungtynių patirties.

„Be abejo, tai gali būti problema, tačiau reikia suprasti, kad su ja susidursime ne tik mes. Aišku, bandome ryšius tarp žaidėjų atstatyti per treniruotes, bet.. patys žinote, kad nei viena treniruotė neprilygs rungtynėms.

Gyvename tokiu laiku, kokiu dar niekada negyvenome. Tuo pačiu esame priversti mokytis gyventi kitaip. Blogai? Nieko čia blogo nematau. Kaip dabar madinga sakyti, esame priversti palikti komforto zoną ir už jos ribų siekti maksimalaus rezultato“, – kalbėjo M. Čepas.

Tvarkaraščio pernelyg nesureikšmino ir naujasis „Riterių“ kapitonas Tadas Simaitis. Anot jo, „Žalgirio“ favorito vardas dar nieko nereiškia.

„Aš asmeniškai manau, kad tokioje situacijoje susikauti su žalgiriečiais nėra blogai. Visi suprantame, kad „Žalgiris“ bus rungtynių favoritas, o mūsų tikslas – jiems įkasti. „Žalgiris“ mums yra principinis varžovas, todėl motyvacijos komandai tikrai netrūks. Iš kitos pusės, žalgiriečiai pernai prieš mus prarado daug taškų, todėl bus pilni pykčio. Galvoju, kad laukia labai įdomus čempionato sugrįžimas“, – spėjo T. Simaitis.

Dvikova su „Žalgiriu“, pagal Vyriausybės nutarimą, vyks be žiūrovų. Ar tokia sąlyga galios ir dvikovai su „Banga“, paaiškės artimiausiu metu.