Naujienų srautas

Sportas2020.05.20 22:27

Žaisti ar nežaisti: Eurolygos sezono pratęsimo klausimą išspręs 11 klubų vadovų balsavimas

LRT.lt 2020.05.20 22:27

Kitą pirmadienį Eurolygos organizuojamos vaizdo konferencijos metu 11 lygos klubų, turinčių A licenciją, balsuos dėl 2019–2020 m. sezono likimo, skelbia Ispanijos sporto gigantas „AS“.

Tarp 11 klubų vadovų, spręsiančių, ar bus pratęstas sezonas, bus ir Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas.

Skelbiama, kad Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu balsavime nedalyvaus ir įsikiš tik tuo atveju, jeigu kardinaliai išsiskirs balsuojančių nuomonės ir bus užfiksuotas lygus balsų skaičius.

Tiesa, toks scenarijus įmanomas tik tokiu, jeigu vienas iš klubų vadovų susilaikytų nuo balsavimo.

Tam, kad būtų priimtas galutinis sprendimas dėl sezono, būtina, kad vaizdo konferencijos metu dalyvautų bent 6 klubų atstovai. Po balsavimo sprendimą turi patvirtinti visų 18 klubų atstovai.

Eurolygos vadovybė klubams pristatys galimo sezono pratęsimo veiksmų planą, galimus turnyro sezono pabaigos užbaigimo scenarijus, sezono pratęsimo „už“ ir „prieš“ argumentus bei galimas lokacijas, kuriose būtų sužaistos lemiama sezono dalis.

Teigiama, kad pagrindiniu kandidatu priimti komandas likusioms Eurolygos kovoms yra Belgrado miestas. Tiesa, neatmetamos Kelno, Atėnų bei Kauno kandidatūros.

Eurolygos numatytame sezono pratęsimo tvarkaraštyje, likusios 6 reguliariojo sezono rungtynės ir atkrintamųjų etapas būtų žaidžiamas liepos 4–26 dienomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi