Naujienų srautas

Sportas2020.05.20 20:42

Pirmosios „Liverpool“ treniruotės sulaukęs Kloppas: atrodė, kad tai pirmoji mano diena mokykloje

LRT.lt 2020.05.20 20:42

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate pirmaujantys ir sezono pratęsimo laukiantys „Liverpool“ futbolininkai surengė pirmąją treniruotę, kurioje žaidėjams dar nebuvo leidžiama žaidėjams nebuvo leidžiamas žaidėjų fizinis kontaktas, praneša BBC.

„Liverpool“ žaidėjai treniravosi mažomis grupelėmis „Melwood“ treniruočių centre.

Dėl koronaviruso pandemijos sustabdytą „Premier“ lygos sezoną tikimąsi pratęsti birželio mėnesį, tačiau tiksli data dar nėra pasirinkta.

„Šįryt atsikėliau anksčiau ir suvokiau, kad tai pirmoji mano diena, – klubo tinklalapiui pasakojo Jurgenas Kloppas. – Atrodė, kad tai pirmoji mano diena mokykloje. Man tai nutiko prieš 46 metus, tačiau, manau, kad jausmas buvo panašus. Vėl apsivilkau savo „uniformą“ ir šįkart dėl labai smagios priežastys – vėl prasidėjo treniruotės.“

Didžiosios Britanijos priimti karantino sąlygų sušvelninimo planas leido „Premier“ lygos klubams inicijuoti pirmąją plano „Atnaujinimas“ dalį – bekontaktes žaidėjų treniruotes.

Futbolininkai gali treniruotis ne didesnėmis nei grupėmis nei po penkis. Be to, ribojamas kiekvieno futbolininko treniruotės laikas – jis negali viršyti 75 minučių.

„Liverpool“ futbolininkai pirmauja čempionate ir turi net 25 taškų pranašumą prie antroje vietoje žengiančią „Manchester City“ vienuolikę. Iki pirmojo „Premier“ lygos čempionų titulo J. Kloppo auklėtiniams trūksta tik dviejų laimėtų rungtynių.

„Premier“ lygos vadovybė tikėjosi sezoną pratęsti birželio 12-ąją, tačiau manoma, kad ši data bus perkelta į ateitį.

„Nežinome tiksliai, kiek turime laiko pasiruošimui, bet kažkiek laiko turime ruošiantis ne tik šiam, bet jau ir kitam sezonui. Nemanau, kad šio sezono pabaigą ir kito sezono pradžią skirs daug laiko.

Mums visa ši situacija lyg priešsezoninis pasiruošimas. Nežinome, kiek ilgai treniruosimės ir, aišku, kad nežaisime draugiškų rungtynių.

Galbūt mums pavyks sužaisti rungtynes tarpusavyje, tačiau tai vis tiek nebus tas pats lyg žaisti draugišką susitikimą“, – pasakojo J. Kloppas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi