Naujienų srautas

Sportas2015.10.29 08:54

D. Zubrus: esu laimingas sulaukęs šanso grįžti į NHL

ELTA 2015.10.29 08:54

37-erių metų Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Dainius Zubrus dar nekabina pačiūžų ant vinies. Kantriai laukęs šanso grįžti į Šiaurės Amerikos Nacionalinę ledo ritulio lygą (NHL), D. Zubrus sulaukė kvietimo atvykti į „St. Louis Blues“ komandos peržiūrą ir trečiadienį jau treniravosi kartu su komanda.  

„Nuotaika gera, jaučiuosi puikiai. Laukiau savo progos ir sulaukiau. Dabar visas dėmesys treniruotėms, po kurių ir paaiškės, liksiu Sent Luise, ar ne“, – telefonu hockey.lt sakė D. Zubrus.

Daugiau nei 1200 rungtynių NHL lygoje sužaidęs lietuvis pretenduoja į vieną laisvą vietą kartu su čeku Martinu Havlatu, su kuriuo praėjusiame sezone kartu žaidė „New Jersey Devils“ klube.

Lietuvis po pirmos treniruotės „Blues“ komandoje teigė, jog jis keletą mėnesių laukė kvietimo iš NHL komandų ir po tokio ilgo laukimo buvo nustebintas sulaukęs šanso.

18 sezonų NHL praleidęs, 225 įvarčius, 359 perdavimus savo sąskaitoje turintis D. Zubrus atsakymo iš „Blues“ klubo turėtų sulaukti per 10 dienų.

„Blues“ treneris Kenas Hitchcockas vietos žurnalistams tvirtino, jog abu žaidėjai yra be žaidybinės praktikos ir treniruočių, tad sunku ką nors pasakyti, daugiau bus galima kalbėti po savaitgalio.

D. Zubrus iš „Devils“ klubo buvo atleistas liepos mėnesį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi