Naujienų srautas

Sportas2020.05.20 07:55

Apie sugrįžimą į F-1 svarstantis Alonso: esu pasiruošęs naujiems iššūkiams

LRT.lt 2020.05.20 07:55

Dukart F-1 čempionas Fernando Alonso neslepia, kad galvoja apie sugrįžimą į vieną iš didžiųjų automobilių sporto čempionatų, tarp kurių yra ir „Formulė-1“, rašo f-1.lt.

Po to, kai buvo paskelbta apie tai, kad kitais metais Carlosas Sainzas pereis į „Ferrari“, o jo vietą „McLaren“ ekipoje užims Danielis Ricciardo, imta diskutuoti apie pilotus, kurie 2021 m. galėtų atstovauti „Renault“ komandai. Nenuostabu, jog minima F. Alonso pavardė. Būtent su „Renault“ ispanas praeityje iškovojo du čempionų titulus.

Sportininkas šiemet debiutavo Dakaro ralyje ir ketina sugrįžti dar kartą. Tiesa, ne kitais metais. Ispanas neslepia, kad 2021 m. nori grįžti į F-1, ištvermės lenktynių čempionatą WEC arba amerikiečių „IndyCar“.

„Galvoju apie kitokius iššūkius, svarstau įvarius variantus“, – paklaustas apie ateities planus sakė F. Alonso.

„Nuo tada, kai 2019 m. gale apsisprendžiau dalyvauti Dakaro ralyje, daug galvojau apie ateitį. Sudalyvauti Dakaro ralyje buvo smalsu. Norėjau išbandyti save kitoje srityje ir tai buvo tikrai maloni patirtis. Pakartosiu tai ateityje, bet ne per artimiausius 2,3 ar 4 metus. Nes dabar jaučiu, jog esu pasiruošęs didesniems iššūkiams. Neabejoju, kad į Dakarą dar galėsiu sugrįžti ateityje. Bet dabar mano dėmesys didiesiems čempionatams. Tad arba sugrįžimas į F-1, arba norėtųsi pasisemti daugiau patirties WEC, „IndyCar“ čempionatuose. Turiu minčių.

Mačiau, jog laikraščiuose ir naujienose pastaruoju metu yra minima mano pavardė. Kol kas nėra jokių oficialių naujienų, neturiu pranešimo. Bet kaip jau sakiau, dabar esu pasiruošęs naujiems iššūkiams.“

2019 m. buvo labai intensyvūs. Daug ką išbandžiau. Norėjau, kad 2020 metai būtų ramesni, skirti daugiau dėmesio poilsiui. Ketinau pailsėti nuo sporto vienas, o dėl pandemijos gavosi taip, jog dabar ilsisi visi. Rugpjūčio 23 dieną startuosiu Indianapolyje, o po to ruošiuosi 2021 metams“, – atviravo ispanas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi